Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Quantic School of Business and Technology

Tanıtım

Quantic, titiz bir MBA eğitimini doğrudan olumlu kariyer sonuçlarına ve küresel bir mezunlar ağına bağlayan yeni bir çevrimiçi işletme okuludur.

İşletme Programları

Quantic, iki seçmeli işletme derecesi programı sunar - ücretsiz MBA ve radikal olarak uygun fiyatlı Executive MBA. Kurslar, mobil cihazınızdaki veya bilgisayarınızdaki Quantic uygulamasında ısırık boyutunda, etkileşimli dersler ve beraberindeki akran öğrenme platformunda sunulur. Yenilikçi iş modeli, yüksek öğrenim yükünü istisnai öğrencilerimizi işe almak için ödeme yapan işverenlere aktarır.

Akıllıca Yetenek

Quantic'in yerleşik kariyer ağı Smartly Talent, öğrencilerin ve mezunların açık pozisyonlar aramasını ve doğrudan en iyi şirketlerle bağlantı kurmasını sağlar. İş bilginizi işe koyun ve hak ettiğiniz kariyere sahip olun. Eğitim almak. İşe alın.

Quantic Ekibi

İş içeriği uzmanlarımızdan programcılarımız ve mühendislerimize, yönetici liderlik ekibimize - bir öncü ekip oluşturduk. Rosetta Stone'u başlangıç köklerinden dünyadaki en büyük, en yenilikçi dil öğrenme şirketine sürükleyen aynı çekirdek takımız.

Misyon

Quantic School of Business and Technology misyonu, iş ve teknolojideki olumlu kariyer sonuçlarına doğrudan bağlı olan en yenilikçi, en kaliteli, çevrimiçi eğitim programlarını sunmaktır.

Vizyon

Quantic, yeni bir okul türü için bir şablon olarak hizmet eden 21. yüzyıl için lisansüstü eğitimi yeniden keşfetmeye çalışıyor: pedagojik ve teknolojik yeniliklerden faydalanmak ve sınıfının en iyi öğrenme deneyimlerini ve kariyer sonuçlarını sunmak için profesyonel ağların gücünü anlamak öğrencilerimiz.

Bizim hikayemiz

Quantic üç soru ile başladı: Ya herhangi bir konuyu, herhangi bir yerde, herhangi bir cihazda öğrenebilseydiniz? Ya bu öğrenme sistemi güçlü bir profesyonel ağa bağlıysa? Ve ya yeni bir iş modeli onu radikal olarak uygun fiyatlı hatta ücretsiz hale getirebilirse?

Bu vizyona göre, kurucularımız yeni bir tür yüksek lisans okulu inşa etmeye başladılar.

Ekip, çığır açan bir öğretim yöntemini icat ederek, daha sonra bunu son teknoloji müfredatımızın oluşturulmasında uygulayarak başladı. Geleneksel programlara kıyasla hızını ve etkinliğini kanıtladıktan sonra, ekip, entegre yetenek platformumuz aracılığıyla öğrencileri işe almak isteyen eğitimli bir küratörlü işveren grubuna katan benzersiz bir iş modeli geliştirdi. Ve son olarak, titiz bir kabul süreci ve işverenin işini inceleyen bir ekip aracılığıyla ekip, değerli ve özel bir mezunlar ağı ve kurumsal ortaklar için temel oluşturdu.

Bugün, Quantic, dünyanın dört bir yanından iddialı öğrencilere Ücretsiz MBA ve uygun fiyatlı bir Executive MBA sunmaktan gurur duyuyor.

Önümüzdeki heyecan verici bir yol. Umarız yolculuğun bir parçası olursunuz.

Aktif öğrenme. Eğitimin geleceğini yeniden tanımlamak.

Pedagojik Olarak Tasarlanmış

Sıkıcı ders videoları yok. Sıkıcı ders kitabı yok. Öğrenmeyi önemli ölçüde daha kolay ve daha hızlı hale getirmek için tasarlanmış sadece keyifli etkileşimli talimat.

Aktif öğrenme

Eğitim teknolojisinde onlarca yıllık deneyimin yanı sıra deneyimsel öğrenmede pedagojik bir inançla Akıllı, yetişkin eğitimini "Aktif Öğrenme" olarak adlandırdığımız etkileşimli, mobil ilk öğrenme ile yeniden icat etti.

Ustalık Tabanlı İlerleme

111666_mastery-based-progression-illustration-ac343cef.jpg

Video tabanlı konuşma kafaları ve uzun soluklu nesirlerin pasif yaklaşımları geride kaldı. Bunun yerine, Akıllıca dersler sürekli öğrenenlere meydan okur ve her sekiz saniyede bir etkileşim gerektirir. 5-10 dakikalık derslerin her biri önceki dersler üzerine kurulduğundan, öğrenciler öğrencilerin ilerlemesini sağlayan ustalık temelli öğrenim ilerlemesinde yeni ders materyalleriyle yüzleşirken anlayışlarını test ederler.

Öğretme ve Test Etme ...

Çok uzun zamandır, çevrimiçi eğitim, sınıf öğretiminin en etkili uygulamalarını, bilgiyi yayınladıktan sonra öğrencinin anlama becerisini test etti. Çevrimiçi eğitim görevlileri, zayıf katılım ve etkinliğe rağmen, bu pasif paradigmaya takıldı.

... Öğretmek için Test Et!

111668_test-to-teach-illustration-b007accf.jpg

Aktif Öğrenme ile, eğitim programımız derhal öğrenciyi kahramanı olarak düşünmeye zorlar. Biz öğretim görevlisi değil, öğrencilerin ilgisini çeken etkinlikler sağlayan ve anında geri bildirimde bulunan kararlar veren bir danışman ve öğretmeniz. Anlamayı onaylamak için değil, öğretme fırsatı olarak test ediyoruz.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Washington

    3000 K Street NW, Suite 275, 20007, Washington

programlar

sorular