Keystone logo
Quasar Institute for Advanced Design

Quasar Institute for Advanced Design

Quasar Institute for Advanced Design

Tanıtım

30 yılı aşkın süredir Grafik ve Tasarım alanında en iyi Kurslar

Tasarım dünyası, gelenek ve yeniliğin mükemmel birlikteliği bulduğu, geçmiş ile geleceğin buluştuğu, istihdamın güçlü bir şekilde genişlediği büyüleyici bir evrendir.

Planlamayı seviyorsanız, her şeyde Güzellik arıyorsanız, henüz var olmayanı hayal etmeyi biliyorsanız ve yaratıcılığınızı çalışma kariyerine dönüştürmek istiyorsanız… Quasar Institute aradığınız yer

Quasar Institute for Advanced Design 30 yılı aşkın süredir tasarım alanında akademik eğitim, araştırma ve yenilik için son teknolojiye sahip bir tesistir. Geleceğin en iyi tasarımcılarını yetiştiren, dijital sanatçılara, 2.0 zanaatkarlara, ileri görüşlü yaratıcılara ve yarının tasarımcılarına ev sahipliği yapan bir okul laboratuvarı.

Kuasar Görüşü

1987 yılında kurulan Quasar Institute for Advanced Design , sizi tasarım ve görsel ve multimedya iletişiminin yeni meslekleri konusunda eğitmeyi amaçlayan bir yüksek öğretim merkezidir.

Quasar, güvenilirliğin ve dikkatliliğin yenilikçilik ve avangard ilerlemeyle buluştuğu yerdir. Ve sürekli gelişen iş piyasasının taleplerine doğru cevabı bulacağınız yer burasıdır.

Burada İtalyan ve uluslararası şirketler arasındaki sürekli işbirliğini teşvik ediyoruz; Projelerimizin başlangıcından gerçekleştirilmesine kadar her yönüyle sizi meşgul edeceği yer burasıdır. Kurslarımız, İtalya Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan birinci düzey akademik dereceler ve uluslararası geçerliliğe sahip uzmanlık dereceleri vermektedir.

Misyon

Quasar Institute for Advanced Design yüksek öğrenim programları, kişiye özel hizmetler, yerel/uluslararası ortaklıklar ve sürekli destek aracılığıyla potansiyellerini ve yeteneklerini geliştirerek küresel ölçekte insanları ve şirketleri hedeflemektedir.

Karşılıklı büyüme sistemleri kurar, analitik becerileri ve kişisel alışverişi teşvik eder, özen ve tutkuyla faaliyet gösteren topluluklardan oluşan ağlar yaratırız.

Araştırma ve üretime hümanist bir yaklaşım uyguluyor, yaratıcılık ve teknolojiyi işbirlikçi ve sürdürülebilir kalkınmayla birleştiriyoruz.

Kültürel faaliyetler ve araştırmalar

Quasar Institute for Advanced Design , eğitim faaliyetine paralel olarak, halkı farklı disiplinlerdeki temalar konusunda eğitmek amacıyla sürekli araştırma ve kültürel etkinlikler yürütmektedir.

İtalyan kültürünü ve Made in Italy markasını dünyaya tanıtıyoruz; ulusal ve uluslararası teklif çağrılarına katılıyoruz; sergiler, seminerler, çalıştaylar ve yayınlar düzenliyoruz.

Quasar Institute for Advanced Design 1987'den bu yana 300'den fazla etkinliğin başrol oyuncusu oldu; hepsi gerçek ve sanal ortamlara ilişkin konularda bilgi ve duyarlılığın artmasına katkıda bulundu.

Konumlar

  • Metropolitan City of Rome

    Via Crescenzio, 17/A, 00193, Metropolitan City of Rome

sorular