Keystone logo
© ©Queen Mary University of London
Queen Mary Online

Queen Mary Online

Queen Mary Online

Tanıtım

172492_172349_button_read-more-about-queen-mary-online-on-their-website.png

QMUL Online, önde gelen akademisyenler ve profesyoneller tarafından oyunlarının başında verilen birinci sınıf öğretim sunar.

Queen Mary Online , Londra'nın önde gelen Russell Group üniversitesi olan Queen Mary Üniversitesi tarafından sunulan dört yarı zamanlı,% 100 çevrimiçi program sunmaktadır. Sizi küresel bir etki yaratmanız için güçlendirecek en yeni araştırmalara, küresel bir topluluğa ve birinci sınıf öğretime erişin.

QMUL Çevrimiçi

Queen Mary ile çevrimiçi eğitim almayı seçerek, hala kampüs öğrencilerimizle aynı statü ve örnek öğretime erişebilirsiniz. Sahip olduğunuz avantaj, gelecekteki kariyerinizi kendi benzersiz koşullarınıza uygun bir zamanda ve yoğunlukta ve gelirinizi ve kariyer ilerlemenizi kesintiye uğratmadan sürdürme esnekliğidir.

Çevrimiçi öğrenmenin temel özellikleri

 • Esneklik: Dünyanın her yerinden evden, işyerinden veya hareket halindeyken öğrenin
 • Yer: Taşınma, kariyer molası verme veya vize başvurusu gerektirmez
 • Global: Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte çalışın ve iletişim kurun
 • Kalite: Ünlü akademisyenlerimiz tarafından geliştirilen kısa dersler ve dijital kaynaklar
 • Destek: Akademik eğitmenlere rehberlik ve geri bildirim için kolayca ve kolayca erişilebilir
 • Etkileşim: Teoriyi pratiğe uygulamanıza yardımcı olan faaliyetler
 • Geribildirim: Eğitmenler ve akranlarla canlı oturumlar
 • Erişilebilir: Tüm değerlendirmeler çevrimiçi alınır ve gönderilir
 • Sezgisel: İhtiyacınız olan her şeye çevrimiçi öğrenme platformumuzdan erişilebilir
 • Statü: Tüm ödüller, kampüs eğitimi için verilenlere eşit ve unvanlıdır.
 • Tavsiye: Kurs boyunca erişilebilir, erişilebilir kariyer desteği.

Akademik olmayan destek

Öğrenci hayatı sadece çalışmakla ilgili değildir. Queen Mary'nin çevrimiçi topluluğunun bir parçası olarak, bizimle olan deneyiminizi olabildiğince olumlu hale getirmeye adamış bir ekip var ve indüksiyonumuz sizi karşılayacak ve sizi çevrimiçi eğitim ile tanıştıracak.

Çevrimiçi Öğrenci Danışmanları, etkili çevrimiçi öğrenme, iş-yaşam dengesi hakkında tavsiyeler veya sizi üniversite destek hizmetlerimize yönlendirmek için olsun, pratik sorularınız için ilk irtibat noktanızdır.

Teknoloji sizi tedirgin ediyorsa, teknik destek ekibimiz çevrimiçi öğrenme platformumuzu kullanma konusunda tavsiye ve yardım sunmak için hazır olacaktır.

Sıralamalar

Kraliçe Mary, uluslararası kabul görmüş Londra Üniversitesi'nin bir parçasıdır. Avrupa'nın en iyi 50 üniversitesinde ve Birleşik Krallık'ta ilk 20'de yer alıyoruz (Times Yüksek Öğretim Dünya Üniversite Sıralaması 2016/17).

Öğretim ve araştırmamızla gurur duyuyoruz ve çok çeşitli konularda en yüksek araştırma kalitesine stratejik bir taahhütte bulunduk. Dünyanın dört bir yanındaki disiplinlerindeki en iyi akademisyenleri sistematik olarak işe alarak bu ilkeye yatırım yaptık.

Mükemmellik kaydı

 • Araştırmada Mükemmellik Çerçevesi (REF 2014) – Araştırmanın en son ulusal değerlendirmesi, Birleşik Krallık'taki araştırma odaklı üniversiteler arasında en üstteki yerimizi doğruladı. 3 ve 4 araştırma çıktısı yüzdesi için Birleşik Krallık'ta çok fakülteli üniversiteler arasında genel olarak 9. ve Birleşik Krallık'ta 5. sırada yer aldık.
 • Russell Group kurumu - En iyi araştırmayı, olağanüstü bir öğretme ve öğrenme deneyimini, mükemmel mezun istihdam edilebilirliğini ve iş dünyası ve kamu sektörü ile rakipsiz bağlantıları sürdürmeye kendini adamış 24 önde gelen Birleşik Krallık üniversitesinden biriyiz.
 • Ulusal Öğrenci Anketi 2016 – Öğrenci memnuniyeti açısından Londra'da Russell Group üniversiteleri arasında birinci sıradayız.
 • Ödül kazananlar - Eski personelimiz ve öğrencilerimiz arasında yedi Nobel Ödülü sahibimiz ve mevcut akademik personelimiz arasında 55'in üzerinde akademi ve toplum üyesimiz var.
 • Halk katılımı – Halk katılımında mükemmellik için Engage Filigran Altın Ödülü'nü alan ilk kurum olduk.

Konumlar

sorular