We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eva Dang
Richmond and Hillcroft Adult and Community College

Richmond and Hillcroft Adult and Community College

Richmond and Hillcroft Adult and Community College

Tanıtım

Richmond and Hillcroft Adult and Community College (RHACC), Birleşik Krallık'taki dokuz yetişkin öğrenimi enstitüsünden (IAL) biridir ve 1 Ekim 2017'de Richmond Adult and Community College ve Hillcroft College'ın birleşmesi ile kurulmuştur. Yetişkin öğrenimindeki ortak uzmanlıkları ve onların potansiyellerini geliştirmek ve elde etmek için becerileri geliştirmek için daha fazla eğitime veya özel fırsatlara ihtiyaç duyan yetişkinlerin ve toplulukların ihtiyaçlarına olan bağlılıkları üzerine inşa edilmiştir.

Özel bir Sanat Okulu ve İşletme Okulu, Yalnızca Kadınlara Özel Eğitim, 120 kişilik bir tiyatro, uzman ortak çalışma ve ofis alanı, toplantı odaları, sınıflar, atölyeler ve mutfaklar dahil olmak üzere iki kampüsü ve muhteşem tesisleriyle RHACC, gün içinde, akşamları ve hafta sonları etkinlik. Her yıl 7000'den fazla öğrenciye hizmet veren RHACC, özellikle yetişkin öğrenciler için tasarlanmış canlı bir öğrenme ortamı sunar.

Konumlar

  • Richmond

    Parkshot, TW9 2RE, Richmond

    sorular