Keystone logo
Robert Kennedy College Online MBA Risk Yönetimi - Cumbria Üniversitesi (İngiltere)
Robert Kennedy College

Online MBA Risk Yönetimi - Cumbria Üniversitesi (İngiltere)

City of Carlisle, Birleşik Krallık

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 12.000 / per year *

Uzaktan Eğitim

* faizsiz taksitlerle ödenecek ücretler

Tanıtım

MBA yöneticileri için temel yönetim niteliği. Başarınız için tasarlanan MBA, en yeni iş uygulamaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olarak farklı yöneticiler yaratır. Risk Yönetimindeki bu uzman MBA, risk yönetimi süreçlerinin ve uygulamalarının ne kadar riskli süreçler ve uygulamaların olduğunu ve risklerin küresel bağlamda nasıl ele alınabileceğini ve en aza indirilebileceğini değerlendirerek, risk yönetimi ve iş dünyasındaki ilgili uygulamaların kavram ve işlevlerini araştırır. özellikle vaka çalışması tartışmalarına ilişkin olarak İngiltere pratiğine yönelik bazı önyargı olabilir, program, risk kapsamı açısından küresel kabul edilmelidir).

MBA programları, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri işe almanın ve kendi alanlarında iyi eğitilmiş öğretmenlerin çiziminden elde edilen uluslararasılıktan büyük ölçüde yararlanmaktadır.

İsviçre'nin önde gelen özel kolejinde öğrenin ve 130'dan fazla farklı ülkeden ve Cumbria Üniversitesi'nden öğrencilerle mezun olun.

süre

En az 12 ay, en fazla 5 yıl.

Teslimat Yöntemi

Yoğun sınıf tartışması ve işbirliği ile OnlineCampus (interaktif bir çevrimiçi öğrenme ortamı) aracılığıyla% 100 çevrimiçi.

Yerler

Terim başına yer sayısı kesinlikle 90 ile sınırlıdır.

Sıralama

Cumbria Üniversitesi, 2020'de Times Higher Education tarafından Kaliteli Eğitim Dünyasında 8. sırada yer almaktadır.

Hitachi Capital Invoice Finance (2020) tarafından Birleşik Krallık'taki 9.500.000'den fazla önceki üniversite öğrencisi üzerinde yaptırılan bir çalışmada, University of Cumbria, yeni başlayan veya devam eden öğrenciler için Birleşik Krallık'ın kuzeyindeki ilk üç yüksek öğrenim kurumunda yer almaktadır. bir işletmeyi yönetmek.

şartlar

Yılda dört dönem (kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar).

Akreditasyon ve Tanınma

Robert Kennedy College ile özel ortaklık içinde sunulan Cumbria Üniversitesi MBA programları dünya çapında tanınmaktadır. Robert Kennedy College eğitiminizi tamamladıktan sonra, Cumbria Üniversitesi'nden bir derece alacaksınız. Cumbria Üniversitesi, Majestelerinin En Onurlu Özel Konseyi'nden Üniversite unvanını ve derece ödüllendirme yetkilerini aldı. İngiliz Hükümeti tarafından tamamen tanınır ve Birleşik Krallık'ın tanınmış İngiltere ödüllü kurumlarının İşletme, Yenilik ve Beceri Bölümü'nde tam olarak listelenmiştir.

Online MBA Risk Yönetimi hakkında daha fazla bilgi alın!

Müfredat

Sıralamalar

Okul Hakkında

sorular