Keystone logo
Robert Kennedy College Online Yüksek Lisans Finans ve Yatırım Yönetimi - Salford Üniversitesi (İngiltere)
Robert Kennedy College

Online Yüksek Lisans Finans ve Yatırım Yönetimi - Salford Üniversitesi (İngiltere)

Salford, Birleşik Krallık

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 15.000 / per year *

Uzaktan Eğitim

* faizsiz taksitlerde ücret ödenir

Tanıtım

Çalışmalarınız, sağlam temelleri ve pratik iş tekniklerini sağlamak için modern finans ve yatırım teorisini kapsayacak ve böylece kullanımdaki sonuçların ve varsayımların tamamen farkında olmalısınız. Modern finans ve yatırım metodolojilerinin sınırlarını eleştirel olarak takdir etmeyi ve bunları farklı bağlamlarda uygulamayı öğreneceksiniz.

Program endüstri odaklıdır ve öğrenmenizin uygulamasını incelemek için gerçek dünya örneklerinden kapsamlı bir şekilde yararlanır. Son dönemde, kendi işvereniniz veya başka bir kuruluşla canlı bir endüstri özeti olan Endüstri İşbirliği Projesi üzerinde çalışacaksınız. Gerçek bir endüstri sorununa bakmak için dört seçenekten birini seçecek ve öğreniminizi uygulamaya koymanıza yardımcı olacak araştırılmış çözümler sunacaksınız.

süre

En az 12 ay, en fazla 3 yıl.

Teslimat Yöntemi

Yoğun sınıf tartışması ve işbirliği ile OnlineCampus (interaktif bir çevrimiçi öğrenme ortamı) aracılığıyla% 100 çevrimiçi.

Yerler

Terim başına yer sayısı kesinlikle 90 ile sınırlıdır.

şartlar

Yılda dört dönem (kış, ilkbahar, yaz ve sonbahar).

Akreditasyon ve Tanınma

Bu derece, 1967'de Majesteleri Kraliçe'den bir Kraliyet Beyannamesi alan Salford Üniversitesi tarafından verilir. Üniversite, İngiliz hükümeti tarafından tamamen tanınmaktadır; Salford Üniversitesi derece transkripti, öğretim kurumunuz olarak Robert Kennedy College bahsedecektir.

Program hakkında daha fazla bilgiyi buradan alın!

Müfredat

Sıralamalar

Okul Hakkında

sorular