Keystone logo
Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Rochester Institute of Technology - Golisano Institute for Sustainability

Tanıtım

177631_RITbutton.png

öğrenmek

Dünyaca ünlü öğretim üyeleri tarafından yönetilen sürdürülebilirlik ve mimariye odaklı müfredatımız, öğrencileri etkili kariyerlere hazırlar.

Araştırma

İşletmelerin, hükümetlerin ve toplulukların bugün karşılaştığı pratik zorlukları çözmek için yeni araştırmalar ve teknolojik yenilikler uyguluyoruz.

Büyümek

Sektörde deneyimli mühendislerden oluşan ekibimiz, yüzlerce müşterinin ürün geliştirmesine, süreçleri optimize etmesine ve yeni teknolojileri geliştirmesine yardımcı oldu.

Golisano Sürdürülebilirlik Enstitüsü (GIS), sürdürülebilirlik eğitimi ve araştırmasında küresel bir liderdir. Karmaşık, sistemik sorunları çözmek için iş dünyası ve devlet sponsorlarıyla ortaklık yapıyoruz. Çalışmalarımızın çoğu, sektörü daha sürdürülebilir hale getirmeyi amaçlıyor. Bunu yapmak için, sonuçları en üst düzeye çıkarırken malzeme ve enerji kullanımını en aza indirmek için yenilikçi yaklaşımlar ve teknolojiler kullanıyoruz. Son teknoloji araştırma tesislerimizle birleşen uzmanlığımız, ortaklarımızın yeni içgörüler kazanmalarına, yeniliği körüklemelerine ve ilerlemelerine olanak tanır.

Yüksek lisans ve doktora programlarımız zorlu, ilham verici ve dünyayı değiştiriyor. CBS mezunları, endüstri, hükümet, akademi ve kar amacı gütmeyen sektör içinde dönüştürücü değişim ajanları olmaya devam ediyor. Daha iyi, sürdürülebilir bir dünya yaratmak isteyen problem çözücüler, vizyonerler ve karar vericilerdir. Sürdürülebilirliğin savunucusu ve uygulayıcısı olarak dünyaca ünlü bir üniversite olan Rochester Teknoloji Enstitüsü'nün bir parçasıyız.

GIS, 100'den fazla tam zamanlı mühendis, teknisyen, araştırma fakültesi ve sponsorlu öğrencinin becerilerinden yararlanır. Modelleme, test etme ve prototip oluşturma için 84.000 metrekareden fazla endüstriyel altyapıyı işleten altı dinamik araştırma merkezine ev sahipliği yapıyoruz. Her projeye getirdiğimiz yetenek, deneyim ve teknik yeteneklerin karışımı benzersizdir.

Konumlar

  • Rochester

    190 Lomb Memorial Dr, 14623, Rochester

    sorular