Keystone logo
Rome Business School Çevrimiçi Finansta Uluslararası Usta
Rome Business School

Çevrimiçi Finansta Uluslararası Usta

Rome, İtalya

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

EUR 6.900 *

Uzaktan Eğitim

* %25'e varan burs

Tanıtım

Rome Business School Finans alanında Uzmanlaşmış Çevrimiçi Yüksek Lisans, finansı etkin bir şekilde yönetme, tahminlerde bulunma ve finansal planlama yapma ve finans, büyük veri, makine öğrenimi ve fintech'teki tüm yenilikçi araç ve uygulamaları uygulama ve bunlara hakim olma becerilerine sahip profesyoneller yetiştirmeyi amaçlar. Katılımcılar öncelikle temel yönetim bilgilerini öğrenecek ve özellikle dijital yenilikçi en iyi finansal uygulamaları birleştirerek finansı nasıl yöneteceklerini ve işletmeleri nasıl büyüteceklerini anlayarak uzman finans becerileri kazanacaklar. Böylece öğrencilerimiz finansal piyasa yönetimi, finansal performans endeksleri ve satın alma süreciyle ilgili riskler hakkında derinlemesine bir anlayış kazanabileceklerdir.

Bu usta, esnek çevrimiçi öğrenme seçenekleriyle sunulur: böylece her yerde kaliteli eğitim alabilirsiniz! Çevrimiçi öğrenme eğitiminde 10 yılı aşkın bir süredir var ve çevrimiçi modda programlar sağlamada lider olan Grupo Planeta deAgostini'nin bir üyesiyiz, “uzaktan” kurslarımız eksiksiz ve profesyonel bir eğitim kullanmak için sınıf içi öğrenmenin tüm içeriğini sunar. deneyim.

Neden Finans Yüksek Lisansını Seçmelisiniz?

Küresel Deneyim: Roma ve Barselona'da Uluslararası Eğitim Kampları

Rome Business School Profesyonel ağınızı da genişletebileceğiniz Roma veya Barselona'daki Uluslararası Programlarımıza katılarak size yetkinliklerinizi geliştirme ve girişimcilik, yenilikçilik ve iş dünyasındaki diğer önemli konular hakkındaki bilginizi zenginleştirme şansı sunuyor.

Yaşam ve Sosyal Beceriler Programı

Sağlam ve başarılı bir kariyerin temelleri, şüphesiz, her çalışma ortamında ve iş alanında pratik kullanımlar bulan, çok talep edilen ve kutlanan Yumuşak Beceriler, yeterliliklerdir. Life & Soft Skills programımız, size bu kişisel yumuşak becerilerle ilgili kapsamlı ve ayrıntılı bilgi ve aşinalık sağlayarak onların kişisel ve profesyonel gelişimlerini kolaylaştıracaktır.

Kariyer Hızlandırma Programı

Yetenekli ve profesyonel Kariyer Hizmetleri Ekibimiz, katılımcılarımıza modern istihdam piyasasında rekabetçi bir figür olmak için kendi profesyonel profillerini şekillendirmek üzere özel olarak tasarlanmış kişiselleştirilmiş bir Kariyer Hızlandırma Programı sunar. İş arama ve kariyer ağı oluşturma ile ilgili en güncel konulara odaklanan atölyelere, bireysel kariyer rehberliği toplantılarına, özel etkinliğimiz ' Rome Business School TalentFocus'a ve kariyerinizde en iyi başlangıcı veya büyük bir ilerlemeyi sağlamak için daha değerli avantajlara erişebilirsiniz.

Ağ ve Ortaklar

Rome Business School Enel, Fendi, Bulgari, Eataly, IBM İtalya, Land Rover ve daha pek çok dünyaca ünlü lider şirketle sağlam ortaklıkları vardır. Öğrencilerimizin güçlü bir profesyonel ağ kurmalarını sağlamak için, seçkin iş ekosistemlerinden temsilcilerle sürekli olarak toplantılar, ziyaretler, etkinlikler ve misafir konferansları düzenleyerek önde gelen profesyoneller ve öğrenciler arasındaki etkileşimi teşvik ediyor ve öğrenme sürecini kolaylaştırıyoruz.

Kariyer Hızlandırma Programı

Yetenekli ve profesyonel Kariyer Hizmetleri Ekibimiz, günümüzün iş piyasasında rekabetçi bir figür olmak için kendi profesyonel profilini şekillendirmek için özel olarak tasarlanmış kişiselleştirilmiş bir Kariyer Yolu ile çalışanlarımıza sunar. İş arama ve kariyer ağı oluşturma gibi en güncel konulara odaklanan atölyeler, bireysel kariyer danışmanlığı toplantıları, özel etkinliğimiz ' Rome Business School Yetenek Odaklı' ve daha değerli avantajlar, kariyerinizde en iyi başlangıcı veya büyük bir artışı sağlamak için hizmetinizdedir!

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular