Keystone logo
© The University of Fredericton
Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

Rotman School of Management at the University of Toronto

Tanıtım

1827'de kurulan Toronto Üniversitesi, Kanada'nın önde gelen öğrenme, keşif ve bilgi yaratma kurumu haline geldi. Dünyanın en iyi araştırma yoğun üniversitelerinden biri olarak, icat etmeye ve yenilik yapmaya odaklı, her üyenin öğreniminin ve bursunun gelişebileceği bir akademik topluluğu teşvik etmeye kendini adamıştır.

Rotman School of Management ile çevrimiçi öğrenin

Rotman Okulu, Kanada'nın çok kültürlü ticari başkentinin kalbinde yer alan küresel bir araştırma ve akademik mükemmellik merkezi olan Toronto Üniversitesi'nin bir parçasıdır.

Rotman Yönetim Okulu Hakkında

Rotman, dönüştürücü öğrenme, içgörüler ve halkın katılımı için bir katalizördür ve çeşitli görüşleri ve girişimleri tanımlayıcı bir amaç etrafında bir araya getirir: iş ve toplum için değer yaratmak.

Rotman Okulu çevrimiçi programları

Rotman'ın son teknoloji program listesi, yeni beceriler edinmek, profesyonel hedeflerine ulaşmak ve rekabet avantajı elde etmek isteyen bireyler içindir. Programlar çok çeşitli profesyonellere yöneliktir ve günümüzün iş zorluklarını ve fırsatlarını ele almak için esnek, desteklenen öğrenme ve yeni düşünme yolları sunar.

Neden Rotman School ile çevrimiçi öğrenmelisiniz?

Bir 2U, Inc. markası olan GetSmarter ile yaptığı işbirliği sayesinde Rotman, çevrimiçi öğrenmeye yenilikçi ve erişilebilir bir yaklaşım geliştirmeye kendini adamıştır. Dünyanın en yenilikçi araştırma enstitülerinden bazılarına ev sahipliği yapar ve akademik, kurumsal ve topluluk sektörlerinde etkileyici bir uluslararası ortaklıklar ağına sahiptir. Okul, GetSmarter ile işbirliği yaparak yeni bir çevrimiçi eğitim standardı oluşturuyor ve aynı fikirde profesyoneller ve akranlarla ağ kurma fırsatları sunan yüksek temaslı, samimi ve tam destekli bir öğrenme yolculuğu sunuyor.

Konumlar

  • Toronto

    Saint George Street,105, M5S 3E6, Toronto

    sorular