Keystone logo
Saïd Business School, University of Oxford Oxford Yönetici Liderlik Programı
Saïd Business School, University of Oxford

Oxford Yönetici Liderlik Programı

Oxford, Birleşik Krallık

8 Weeks

Ingilizce

Yarı zamanlı

USD 3.063

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

109555_button_read-bu-program-on-the-schools-website-hakkında-daha fazlası.png

Kuruluşunuzda değer yaratmak için pratik bir liderlik çerçevesi geliştirin

Etkili liderlik neye benziyor ve teoriyi yaklaşımınızdaki pratik değişikliklere nasıl uyarlıyorsunuz?

Bu program, birden fazla sektörden liderlerin bu karmaşık soruyu yanıtlamasına yardımcı olur ve organizasyonlarında değişimi yönlendirmeleri için onları güçlendirir. Katılımcılar, kişisel motivasyonu ve amacı inceleyerek ve organizasyonun amacı ile uyum sağlayarak, liderliğin zorluklarını ve dinamiklerini başarılı bir şekilde yönlendirmek için gerekli donanıma sahip olacaklardır.

Bir çevrimiçi öğrenim sağlayıcısı olan GetSmarter ile ortaklaşa sağlanan, özel bir Çevrimiçi Kampüs aracılığıyla birlikte öğrenim gören bir topluluğun parçası olacaksınız.

SSS

Bu program, çevrimiçi eğitimdeki liderler GetSmarter ile işbirliği içinde tamamen çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Yaklaşan program tarihlerini, program fiyatını ve daha fazlasını öğrenmek için GetSmarter web sitesinde bu Oxford Yönetici Liderlik Programını görüntüleyin.

Bu program hakkında daha fazla bilgi edinmek için prospektüsünüzü indirin.

Zamanım olacak mı?

GetSmarter'ın öğrenme modeli, çalışan bir profesyonel olarak iş ve aile sorumluluklarından ödün vermeden becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Program çalışması, program süresi boyunca kendinizi hızlandırmanıza yardımcı olmak ve size en uygun zamanda çalışma esnekliği sağlamak için tasarlanmış, artan teslim tarihlerine sahip haftalık, yönetilebilir modüllere bölünmüştür.

Her haftanın başında, tamamlamanız için gereken tüm dersler, notlar ve ödevler size sunulacak. Kaydolduktan sonra size kişisel bir Başarı Yöneticisi atanacaksınız. Hedefler belirlemenize ve önemli kilometre taşlarını izlemenize, zamanınızı yönetmenize ve olabilecek tüm idari istekleri karşılamanıza yardımcı olacak Başarı Yöneticinize erişiminiz olacak.

Çevrimiçi kampüs nedir?

Çevrimiçi Kampüs (OLC), programınız boyunca sanal sınıfınız olacaktır. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde, etkileşimli video dersleri, modül notları, alıştırma sınavları, Prezis, ödev özetleri ve ek web kaynakları dahil olmak üzere çok çeşitli program içerik biçimlerine erişebileceksiniz.

Çevrimiçi Kampüs'te ayrıca OLC tartışma forumları aracılığıyla soru sorabilir ve diğer öğrenciler ve Baş Eğitmen ile etkileşimde bulunabilirsiniz. Teknik sorunlar yaşıyorsanız veya kişisel Başarı Yöneticinizden tavsiyeye ihtiyacınız varsa, iletişime geçmek için OLC'yi kullanabilirsiniz.

İdeal Öğrenciler

Program Sonucu

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Burslar ve fon sağlama

Okul Hakkında

sorular