Keystone logo

SAE Institute Germany

A logo

Tanıtım

SAE Enstitüsü 1976'da kuruldu ve o zamandan beri büyüyerek 28 ülkede 50'den fazla kampüsüyle dünyanın en büyük, endüstri odaklı yaratıcı medya eğitimcisi haline geldi. SAE'nin müfredatı, küresel yaratıcı medya endüstrilerinin gereksinimlerini karşılamak için önde gelen endüstri pratisyenlerine danışılarak dikkatlice hazırlanmıştır.

SAE Enstitüsü, güçlü bir pratik uygulama ve endüstri tanıma geleneği ile yaratıcı medya alanlarında (ses, film, animasyon, oyun geliştirme, müzik işi ve web) kapsamlı bir kurs portföyü sunar. Bachelor of Arts/Bachelor of Science derecesi iki yıl kadar kısa bir sürede elde edilebilir.

İki Master programı (MA/MSc) mevcuttur. Lisans ve Yüksek Lisans programları Londra'daki ünlü Middlesex Üniversitesi ile birlikte sunulmaktadır. SAE Enstitüsü, Londra, Berlin, Münih, Paris, Barselona, New York, Los Angeles ve daha fazlası dahil olmak üzere yaratıcı medya endüstrilerinin dünya merkezlerindeki kampüsleri ile beş kıtada bir ağa sahiptir.

SAE Mezunlar Derneği , SAE Enstitüsü mezunları ve öğrencileri için birinci sınıf eğitimlerinin ardından onlara bir mezun deneyimi yaşatmayı amaçlayan ve aktif bir işe yerleştirme programı sunmak için çeşitli kaynaklar, etkinlikler ve iletişim programları sunan bir ağdır. birbirleriyle temas halinde ve SAE Enstitüsü ile ilişki içinde.

SAE Alumni Convention , yaratıcı medya geliştirme ve teknolojiye ilgi duyan herkes için geleneksel olarak Berlin'de düzenlenen ücretsiz bir ağ oluşturma etkinliğidir. Yıllık etkinlik, yaratıcı medya ve eğlence endüstrisi hakkında bilmeniz gereken bilgileri paylaşan benzer zihinleri bir araya getiriyor. Kongre size kesin araştırma, teşvik edici eğitim ve iş geliştirme için zengin fırsatlar sunuyor - ağ ve fikir alışverişi için mükemmel bir forum.

SAE Dergisi , SAE Enstitüsü ve SAE Mezunlar Derneği'nin dergisidir. Yayın başlangıçta basılı olarak piyasaya sürüldü, ancak 2014'te çevrimiçi olarak yayınlanmaya başladı.

İki Master programı (MA/MSc) mevcuttur. Lisans ve Yüksek Lisans programları Londra'daki ünlü Middlesex Üniversitesi ile birlikte sunulmaktadır. (Biri Middlesex ile bir Master Programı ve diğeri ünlü Folkwang Universität der Künste ile.

Kampüs Hakkında

Berlin kampüsü, yaratıcı, tutkulu öğrencilere endüstri standardı tesislere erişim ve olağanüstü konu bilgisine sahip bir öğretim kadrosu ve her öğrencinin potansiyeline ulaşmasını sağlamak için bir tutku sunar.

  • 2.000 m2'lik bir alanda iyi donanımlı kayıt stüdyoları, film süitleri ve çok sayıda iş istasyonu
  • Berlin'deki SAE Enstitüsü'ndeki tüm kurslar ve programlar, Almanca'nın yanı sıra İngilizce olarak da verilmektedir.
  • Alman başkentinde dinamik yaratıcı endüstri ile güçlü bir ağ
  • Tanınmış endüstri liderleriyle ek konuk konferansları ve seminerler

Konumlar

  • Cuvryspeicher - Cuvrystr. 4, 10997 , Berlin

  • Zielstattstr. 30, 81379, Munich

  • Feldstr. 66, 20359, Hamburg-Mitte

  • Carlswerkstr. 11c, 51063, Cologne

  • Homburger Landstr. 182, 60435, Frankfurt

sorular