Keystone logo
SAE Institute UAE

SAE Institute UAE

SAE Institute UAE

Tanıtım

23 ülkede 47 kampüsü bulunan SAE, 1976'dan beri yaratıcı medya eğitimi için küresel ölçütleri belirliyor. SAE Dubai, kısa kurs sertifikalarının yanı sıra Animasyon, Ses, Tasarım, Film ve Oyunlar olmak üzere 5 disiplinde TEQSA onaylı Lisans Derecelerini gururla sunmaktadır. . SAE, Avustralya hükümeti tarafından onaylanmış Lisans Dereceleri sunar.

SAE, yaratıcı medya endüstrilerinde dünyanın önde gelen eğitimcisidir. 1976'da kurulan ve şu anda 23 ülkede 47 kampüs ile tüm dünyaya yayılıyoruz.

Dubai'de SAE, 300'den fazla öğrenciye kurslar vermektedir.

SAE, kısa kurs sertifikalarına ek olarak Avustralya hükümeti tarafından onaylanmış Lisans Dereceleri sunar:

 • Animasyon
 • Ses
 • dizayn
 • Film
 • Oyunlar

SAE'de, birinci sınıf tesislerde olağanüstü programlar sunmaktan gurur duyuyoruz. Öğrencilerin üstün bir eğitim, uluslararası kabul görmüş nitelikler ve endüstri ile ilgili beceriler almasını sağlıyoruz.

Mezunlarımızın gerçekten rekabet üstünlüğü var.

SAE Dubai

Merkezi bir konumda bulunan SAE Dubai, şehrin gelişen ve canlı Medya ve İnternet şehirlerinin yanı sıra Dubai Bilgi Köyü'nün bir parçasıdır. Bu şehrin sanat ve kültür topluluğudur. Kampüs, geniş ve çeşitli bir öğrenci topluluğuna ve en iyi şekilde öğretme ve öğrenmeye kendini adamış özel ve bilgili profesyonellerden oluşan bir kadroya sahiptir.

SAE Dubai size şunları sunar:

 • Bire bir dikkat ve işbirlikli öğrenme fırsatları
 • Endüstri standardı ekipman ve tesisler
 • Uzmanlaşmış kısa kurslar
 • Uzmanlaşmış ustalık sınıfları
 • Komşu yaratıcı topluluklardaki birden fazla stüdyoya bağlantılar
 • Etkin ve konuksever bir Öğrenci Temsilcisi Konseyi
 • Çeşitli ses, film, grafik tasarım, web, oyunlar ve animasyon geliştirme şirketleri ile güçlü bağlar

Tesisler:

 • 2005'ten beri Birinci Sınıf Tesisler
 • Harika bir vibe ile yepyeni Dubai Kampüsü
 • Analog ve Dijital akustik dengeli kayıt stüdyoları
 • Birden çok kontrol odası
 • Büyük yeşil ekran ve fotoğraf stüdyosu
 • Büyük çevrimiçi düzenleme paketi
 • Üstten aydınlatma teçhizatı
 • İleri teknoloji ürünü kameralar
 • Sektör lideri yazılım

SAE Farkı

SAE, 1976'dan beri endüstri odaklı olağanüstü bir eğitim vermektedir. Yaratıcı medyada yüksek öğrenim ve mesleki eğitim yeterlilikleri için referans noktası belirledik çünkü bu endüstrileri biliyoruz ve sektöre hazır mezunları nasıl eğiteceğimizi biliyoruz. Yaptığımız işi seviyoruz ve meydan okuyan, geliştiren ve ilham veren eğitim seçenekleri sunmaya kararlıyız.

Yaratıcı Medya Eğitimi Uzmanları

Yaratıcı medya endüstrilerinde dünyanın önde gelen eğitimcisiyiz çünkü endüstri ortaklarımızla yakın çalışıyoruz, gerçek dünya tecrübesine sahip uzman öğretmenler istihdam ediyoruz ve birinci sınıf tesislerde kişiselleştirilmiş eğitim sunuyoruz.

Yaratıcı medyadaki uzmanlaşmış kurslarımız, bu endüstrilerin dinamik ve gelişen doğasına duyarlıdır. Potansiyelinize ulaşmanıza ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için parmağımızı nabzın üzerinde tutuyor ve meydanın dışında düşünüyoruz.

Küresel bakış açısı

SAE'nin 28 ülkede 55 kampüsü vardır. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, kolektif bir amaç için bir araya gelen benzersiz, çeşitli ve yaratıcı bir topluluktur - olağanüstü eğitim fırsatları. Uzmanlığımız dünya çapında tanınır ve gerçekten küreseldir.

SAE kursları Avustralya Hükümeti tarafından onaylanmıştır ve uluslararası olarak tanınmaktadır.

Hızlı Öğrenim

SAE teklifler öğrenme hızlı bir şekilde takip akredite Pathways Eğer endüstri hazır ve bu hayali işin daha hızlı şekilde yolda olabilir böylece. Zorluklar atmaya istekliysen, yoğun hızlı izleme seçeneklerimiz 2 yıl içinde derece kalifiye olacağın anlamına gelir.

Pratik ve Kişiselleştirilmiş Çalışma

SAE'de yaratıcı medya endüstrisi mezunlarının bireysel pratik eğitime ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Bunu 1976'da fark ettik - bu nedenle, size en son teknolojiye sahip tesislerde sunulan uygulamalı, endüstri odaklı ve kişiselleştirilmiş müfredatımıza öncülük ettik.

Ayrıca Avustralya'nın önde gelen bazı festivallerinde ve etkinliklerinde mesleki gelişim fırsatları ile sizi sınıftan çıkarıp gerçek dünyaya götürüyoruz.

SAE, eğitimde mükemmelliğe ve öğrenme sonuçlarınıza bağlıdır.

Eşyalarımızı Biliyoruz

SAE'de, pratik ve teknik deneyimlere dayanan ve teori ve eleştirel analizlere dayanan titiz müfredatımızla becerilerinizi ve uzmanlığınızı geliştirmenize yardımcı olacağız.

SAE, 1976'dan beri endüstriye hazır mezunlar yetiştiriyor. Yaptığımız işte harikayız - bu yüzden yaratıcı medya eğitiminde endüstri lideriyiz.

Tarihimiz

SAE Avustralya

SAE, dünyanın ilk ses mühendisliği enstitüsü olarak 1976'da Avustralya'da kuruldu. SAE'nin erken başarısı ve pratik, teoriye dayalı ve endüstriyle ilgili eğitimimize olan talep, hızla ülke çapında başka kampüslerin kurulmasına yol açtı. 1982'de SAE'nin Brisbane, Sidney, Melbourne, Adelaide ve Perth'de kampüsleri vardı. Eşsiz ses olanakları sunan, amaca yönelik olarak inşa edilmiş Byron Bay kampüsü, 2003 yılında açıldı.

SAE'nin ilk enstitülerinin ve kurslarının kurulmasından, hükümet tarafından onaylanmış MEÖ ve Yüksek Öğrenim yeterlilikleri getirildi. SAE, artık yaratıcı medya eğitiminde küresel bir lider olmak için evrim geçirdi.

2004 yılında, SAE, 3D animasyon, oyun tasarımı ve programlama, web geliştirme ve grafik tasarım konularında uzmanlaşmış bir lider dijital medya eğitimcisi olan Qantm College'ı satın aldı.

Oyun tasarımında lisans programları sunan ilk eğitim sağlayıcılarından biri olan Qantm, etkileyici bir soyağacına sahip. Kolej 1996 yılında kolektif desteğiyle kuruldu:

 • Queensland Devlet Gelişimi ve İnovasyon Bölümü
 • Sanat Queensland
 • Kuzey Bölgesi Hükümeti
 • Queensland Üniversitesi
 • Güney Queensland Üniversitesi
 • James Cook Üniversitesi
 • Griffith Üniversitesi
 • TAFE Queensland

SAE ile Qantm, dünya çapında yaygın bir dijital medya eğitimcisi olarak genişledi.

Şubat 2011'de SAE Institute ve Qantm College, önde gelen küresel eğitim sağlayıcısı Navitas'ın bir parçası oldu.

SAE, Qantm ve Navitas'ın birleştirilmiş uzmanlığı ve kaynakları, öğrencilerimizin eğlence ve yaratıcı medya endüstrilerinde ödüllendirici bir kariyer için ihtiyaç duydukları becerilere ve endüstri bilgisine sahip olmalarını sağlar.

SAE Enstitüsü ve Qantm College, Navitas'ın bir parçası olarak şu anda SAE Avustralya olarak biliniyor.

SAE Uluslararası

Avustralya'da SAE'nin başarısından sonra, 1985'te Londra'da ilk yabancı SAE kampüsü açıldı. Avustralya'da olduğu gibi, uluslararası arenada, SAE, profesyonellerin ilgisini çeken profesyonellere kaliteli, pratik ve teorik bir müfredat sağlama konusunda oldukça başarılı oldu. müzik endüstrisi.

Londra kampüsü açıldıktan kısa bir süre sonra, SAE Münih'teki ilk Avrupa enstitüsünü kurdu. Münih, dünya çapında birçok yabancı dil SAE Enstitüsü'nün ilki olacaktı.

SAE, 90'ların ortalarında Avrupa, Asya ve Yeni Zelanda'da iyi bir şekilde kurulmuştur. ABD'de 7 kampüsün ilki 1998'de açıldı.

Mütevazı Sydney stüdyomuzdan itibaren SAE bugün 27 ülkede 53 kampüsü ile dünyayı kapsıyor. SAE International, Audio ile başlayarak yıllar içinde gelişti ve şimdi diğer yaratıcı medya disiplinlerinde de nitelikler sunuyor - Animasyon, Tasarım, Dijital Gazetecilik, Film, Oyunlar ve Web ve Mobil.

Tüm kurslarımız, yaratıcı ve yetenekli bireyler için yüksek kaliteli, endüstri odaklı, pratik ve teorik eğitim seçeneklerinin SAE kurucu ilkelerini takip eder.

Konumlar

 • Block 2, Ground Floor, Knowledge Park, 500648, Dubai

sorular