Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
San Diego Christian College

San Diego Christian College

San Diego Christian College

Tanıtım

Güney Kaliforniya'da San Diego Christian College Mesih için dünya üzerinde bir etki yaratmak için mezunları hazırlar. 2005 yılında San Diego Christian College olarak yeni bir kimlik debuting yanı sıra, SDC ayrıca 2014 yılının Ocak ayında Santee, California yeni kampüsüne taşındı.

Bu değişikliklerle birlikte, San Diego Hristiyan Koleji birinci sınıf, sektörün önde gelen programlar devrim yarattı. Kurum zaten San Diego en iyi kolejlerinden biri olarak etkileyici akademik dereceleri kazanmıştır iken, okul bir üst çevrimiçi Hıristiyan kolej olarak kıvılcım kayda değer bir büyüme sağladı teknoloji ile gerçekleştirdiği dönüş var.

Neden San Diego Christian College?

satın alınabilir

Düşük eğitim maliyeti hizmet etmek denilen herkesin ulaşabileceği bir Hıristiyan eğitimi koydu. SDC diğer pek çok özel kurumlara daha az değerli bir eğitim verilmektedir.

seçkin

SDC olağanüstü liderler hazırlamak için bir ün kazanmıştır. İş liderleri, papazlar ve diğer profesyonellerin SDC sonra başarı elde ettik.

İsa odaklı

SDC akademik deneyim bir İncil dünya görüşü teslim edilir. Mesih her müfredat ve sınıf deneyimi içine demlenir.

Etkili

onların tam potansiyeline ulaşabilmesi için deneyimli bir öğretim her öğrenciye kişisel ilgi verir. Bir bakım öğrenme ortamı ruhsal gelişim için idealdir.

San Diego Christian College // 90 saniyelik spot gelen Tao Brothers üzerinde Vimeo.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Santee

    San Diego Christian College 200 Riverview Pkwy, 92071, Santee

sorular