Keystone logo
South Baylo University

South Baylo University

South Baylo University

Tanıtım

Heyecan Verici Bir Sağlık Mesleğine Katılın

South Baylo University , Los Angeles ve Anaheim, California'da bulunan bir Doğu tıbbı yüksek okuludur. 1977 yılında kurulan şirket, akupunktur ve Doğu tıbbında tam akreditasyona sahip yüksek lisans ve doktora programları sunmaktadır.

  • Akupunktur ve Oryantal Tıpta Bilim Ustası (MSAOM)
  • Akupunktur ve Oryantal Tıp Doktoru (DAOM)

Neden South Baylo University ?

Tarih ve İtibar

1977'de kurulan South Baylo University , Amerika Birleşik Devletleri'ndeki akupunktur ve Doğu tıp pratisyenlerini eğitmek için en eski ve en saygın yüksek lisans okullarından biridir.

Kırk yılı aşkın bir süredir, en iyi performans gösteren akupunktur uzmanları, antik sanatı şifa bilimine uygulayarak, en yüksek kalitede tıp eğitimi sağladıkları için South Baylo University

Mekanlar

South Baylo University , Anaheim şehrinde ve Güney Kaliforniya'daki Los Angeles şehrinde bulunan iki kampüse sahiptir.

Anaheim kampüsü, Disneyland'e sadece beş dakika ve plaja 20 dakika uzaklıktadır. Los Angeles kampüsü şehrin ortasında ve Hollywood Walk of Fame, The Staples Center, Dodger Stadium, Koreatown ve Chinatown'a sadece on dakika uzaklıktadır.

Klinik Eğitim

South Baylo University , Anaheim ve Los Angeles'ta iki Üniversite kliniği işletmektedir. Üniversite klinikleri bir düzineden fazla hasta tedavi odasını yönetiyor. 15'ten fazla eğitimli ve deneyimli klinik süpervizörü hastaları tedavi eder ve stajyerlerine ders verir. SBU stajyerleri, klinik süpervizörlerinin gözetiminde bol miktarda klinik deneyime sahip kliniklerde eğitim görürler.


Çok Dilli Derece Programları

South Baylo University , İngilizce, Korece ve Çince'de akredite bir Yüksek Lisans programı ve İngilizce ve Korece akredite bir Doktora derecesi sunmaktadır. Nitelikli fakülte ve klinik süpervizörlerimiz, kaliteli eğitim, araştırma ve hasta bakımı yoluyla öğrencilerimizi eğitir.
Misyon

South Baylo University Misyonu, akupunktur ve Doğu tıbbı bilgilerini genişletmek ve kaliteli eğitim, araştırma ve hasta bakımı yoluyla topluma hizmet etmektir.

değer

South Baylo University Oryantal Tıp Fakültesi'nin Değerleri, Armoniyi, Bedensel İşlevlerin Armonisini, Zihin ve Beden Armonisini ve Yaşam ve Doğanın Uyumu'nu örnekleyen önemli değeri olarak görmektir. Bunlar, Doğu Tıbbı ve Bütünsel Sağlık Hizmetinin temel ilkeleri olarak kabul edilir.

amaç

South Baylo University Oryantal Tıp Fakültesi'nin Amacı, eğitim, araştırma ve klinik uygulama yoluyla sağlığı ve zindeliği teşvik etmektir.

Eğitim hedefleri

South Baylo University misyonunu yerine getirmek için aşağıdaki hedeflere bağlıdır:

  • Öğrencileri AOM konusunda bilgi ve becerilere sahip bir sağlık ortamında başarılı olmaya hazırlamak.
  • AOM ve bütünleştirici sağlık hizmetleri aracılığıyla etkili ve yüksek kaliteli hasta bakımı sağlamak.
  • Araştırmayı, bilimsel faaliyetleri ve mesleki gelişimi teşvik etmek ve ilerletmek.
  • Öğrencileri toplumda ve mesleklerinde lider olmaya hazırlamak.

Konumlar

Konumlar
  • 1126 North Brookhurst Street , 92801, Anaheim

  • 2727 West 6th Street , 90057, Los Angeles

sorular