Keystone logo

SCI-Arc

A logo

Tanıtım

Los Angeles şehir merkezinde yer alan, SCI-Arc yenilik merkezi ve ülkenin birkaç bağımsız mimarlık okullarından biri.

Müdür Mesajı

SCI-Arc hep genişleyen ve emelleri yükseltiyor. küreselleşen çağda, tasarım gibi daha önce hiç önemli ve biz tasarım dönüştürmek hangi tüm farklı yolları göstererek dünyayı hayrete kapasitesine sahiptir.

Misyonumuz

SCI-Arc misyonu, meşgul spekülasyon ve yenilik mimarları yetiştirmek, mimari çok kenarlarını reimagine etmektir.

SCI-Arc Tarihi

SCI-Arc sunulan geleneksel okullara daha deneysel bir bakış açısıyla mimari yaklaşmak istedim öğretim üyeleri ve bir grup öğrenci tarafından Santa Monica 1972 yılında kurulmuştur.

Insanlar

SCI-Arc liderlik, öğretim ve personel kurumun küreselleşmeye ve öğrenci gövdesini yansıtan, farklı geçmişleri ve ülkelerden gelen.

tesis

onun çeyrek mil uzunluğundaki kampüs içinde, SCI-Arc öğrencilere akademik ilerleme ve deney destekleyen kaynakların entegre bir paketi sunuyor.

Akreditasyon

SCI-Arc tarafından verilen lisans ve lisansüstü profesyonel dereceler, hem Ulusal Mimarlık Akreditasyon Kurulu (NAAB) ve Okullar Batı Derneği ve Kolejler (WASC) tarafından akredite edilmiştir.

Okul Destek

SCI-Arc dünyaca ünlü eğitim programlama sürdürmek için mezunlar, veliler ve arkadaşlarından hayırsever desteğine dayanıyor.

Kariyer

SCI-Arc SCI-Arc bir kariyer için en iyi ve en parlak adayları ve istinat gurur duymaktadır ve kültürel açıdan zengin bir sanatsal, farklı bir çalışma ortamı oluşturmaya adamıştır.

Konumlar

  • 960 East 3rd Street Los Angeles, CA 90013, , Los Angeles

sorular