We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

SDA Bocconi School of Management (GetSmarter)

Tanıtım

1971 yılında Milano'daki Bocconi Üniversitesi'nin lisansüstü işletme okulu olarak kurulan SDA Bocconi School of Management, İtalya'nın önde gelen uluslararası işletme okuludur ve Avrupa'nın en ünlü kurumları arasındadır.

SDA Bocconi School of Management ile Çevrimiçi Öğrenin

50 yılı aşkın bir süredir SDA Bocconi, birinci sınıf yönetim eğitiminde öncü olmuştur. Girişimcilik gücü, akademik mükemmellik ve uzun süredir devam eden gelenek değerleri üzerine kurulmuş olan Okulun misyonu, günümüz profesyonellerinin giderek daha fazla öngörülemeyen küresel pazarda başarılı olmalarına yardımcı olmaktır.

SDA Bocconi Yönetim Okulu Hakkında

SDA Bocconi, yönetici programları, araştırma laboratuvarları ve bilgi merkezlerinde en son bilgileri, yönetim kültürünü ve yeniliği teşvik ederek dünyanın en zorlu zorluklarını ele almak için küresel olarak iş liderlerini donatıyor.

SDA Bocconi, dünyanın en prestijli uluslararası akreditasyonlarının (AMBA, AACSB ve EQUIS) 'üçlü tacını' almış birkaç seçkin işletme okulundan biridir. Ayrıca Financial Times, Forbes, Bloomberg Businessweek ve The Economist'inkiler de dahil olmak üzere tüm büyük küresel işletme okulu sıralamalarında yer alan tek İtalyan kurumudur.

[Daha fazlasını SDA Bocconi Yönetim Okulu web sitesinde okuyun]

SDA Bocconi çevrimiçi programları

SDA Bocconi'nin çeşitli çevrimiçi programları paketi, günümüzün geleceğe odaklanan profesyonelleriyle ilgili bir dizi isteğe bağlı iş konusunu kapsar. Bunlara iş temelleri, satış yönetimi, blok zinciri ve sürdürülebilir moda dahildir. Her program, katılımcıları yarının şirketlerini, STK'larını ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlarına başarılı bir şekilde liderlik etmek için gereken becerilerle donatarak, uygulamaya yönelik öğrenme ve en son bilimsel araştırmaların benzersiz bir karışımını bütünleştirir.

Neden SDA Bocconi ile çevrimiçi öğrenmelisiniz?

SDA Bocconi, dönüştürücü, uygulamaya dayalı araştırma ve öğrenme yaklaşımını yeni nesil iş liderlerine getirmek için bir 2U, Inc. markası olan GetSmarter ile ortaklık kuruyor. Yaratıcı düşünme ve yenilikçilik gibi temel yetkinliklere odaklanan program katılımcıları, kuruluşlarını sürdürülebilir kârlılığa doğru etik olarak yönlendirme yeteneklerini geliştireceklerdir. Yöneticiler ve liderler, yıkıcı değişimde gezinmek için geleceğe hazır beceriler kazanabilecek, dinamik bir küresel ağ oluşturabilecek ve gelişmiş stratejik bilgilerinin doğrulanması olarak SDA Bocconi'den resmi bir tamamlama sertifikası kazanabilecekler.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • Milan

    Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

    sorular