Keystone logo
© BIMM University
ShippingCollege

ShippingCollege

ShippingCollege

Tanıtım

Global Pozisyonlar İçin Global Nitelikler

Shipping College, Londra'da ofisleri bulunan küresel bir kolejdir.

Global Pozisyonlar için Global Nitelikler sunuyoruz.

Uluslararası web tabanlı kurslarımızla heyecan verici nakliye, nakliye, lojistik ve uluslararası ticaret dünyasına katılın.

Kurslarımız size kariyerinizi ilerletmek veya evinizin veya ofisinizin rahatlığında küresel ticaret dünyasına katılmak için pratik bilgiler sağlar.

Uzman eğitmenlerimiz, 20 yılı aşkın deneyime sahip alanlarında son derece kalifiyedir .

Her öğrenciye, çalışmalarında rehberlik etmesi ve rehberlik etmesi için kişisel bir e-Öğretmen atanır.

Neden Bizi Seçmelisiniz

1. Kurslarımız

Kurslar ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza uyacak şekilde uyarlanır ve kişiselleştirilir ve en yüksek kalitededir. Kurslarımız pratiktir ve çalışma ortamında anlaşılması ve uygulanması kolaydır. Çevrimiçi kursunuz, kişisel e-Öğretmeniniz tarafından kolaylaştırılır ve çalışma programınıza uymanıza yardımcı olmak için e-Öğretmeniniz tarafından her hafta size bir Kişisel Kurs Planı gönderilir.

2. Öğrencilerimizin Başarıları

Öğrencilerimiz, kurslarımız aracılığıyla bilgi tabanlarını zenginleştirerek kişisel iş hedeflerine ulaşmaya devam ediyor. Bu onlara kariyer hedeflerini sürdürme ve kariyer ilerlemelerini hızlandırma konusunda güven verir.

3. Küresel Akreditasyon ve Üyelik

Kurslarımız Dünya Denizcilik Enstitüsü www.worldshippinginstitute.com tarafından onaylanmış ve onaylanmıştır. ShippingCollege , Birleşik Krallık Eğitim Sağlayıcıları Kayıt Defteri'nde (UKRL) yer almaktadır.

4. Eşsiz bir öğrenme ortamı

ShippingCollege benzersiz öğrenme ortamımız, öğrenme hedeflerinizi yerine getirmenize ve bunu kendi zamanınızda ve hızınızda yapmanıza olanak tanır. Bu, modüllerimize kolay çevrimiçi erişiminizin olduğu evinizin veya ofisinizin rahatlığında olacaktır. Dünyanın her yerindeki tüm öğrenciler için erişilebilir durumdayız.

5. E-Kampüs ve Küresel Ağımız

Öğrenciler, çevrimiçi kampüsümüz aracılığıyla, kurs portalımıza ve kütüphanemize erişerek 7/24 bilgiye erişebilir. Kısa süre önce sorular ve ağ oluşturma için bir öğrenci forumu ekledik. Çevrimiçi Öğrenci Forumumuz aracılığıyla oluşturduğumuz küresel ağın bir parçası olacaksınız.

6. Eğitim Uzmanları

Kurs yazarlarımız, bu özel sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahip uluslararası uzmanlardır. Eğitim uzmanları olarak tanınırız. Profesyonel lisanslarımız, derneklerimiz ve üyeliklerimiz, sizi katılmanız veya onun içinde büyümenize yardımcı olmak için eğittiğimiz aynı denizcilik topluluğu olan denizcilik topluluğuyla iletişim halinde olmamıza yardımcı olur.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Öğrenmek, öğretilenden daha güçlendiricidir

Görevimiz

ShippingCollege misyonu, öğrencilere gelişen kariyerler için kalıcı değer ve alaka düzeyi yaratan mükemmellik ve esnekliğe dayalı dinamik bir eğitim sunmaktır.

Öğrenmek, öğretilmekten daha güçlendiricidir, bu yüzden pratikte uygulanabilir bilgilere odaklanıyoruz. Uygulanabilir sonuçlar arayışında beceriler kazandırıyoruz.

Vizyonumuz

ShippingCollege , Denizcilik Denizcilik, Tasfiye ve Yönlendirme ve Global Lojistik endüstrileri için çevrimiçi öğrenmenin gelişiminde tanınmış bir lider olacaktır.

Değerlerimizi Yaşamak

Misyonumuzu, değerlerimizi yaşayarak, en yüksek seviyelere ulaşmayı hedefleyerek gerçekleştiriyoruz:

 • Saygı: ShippingCollege fakültesi ve personeli, birbirimize, öğrencilerimize, topluluklarımıza ve çevremize saygı gösterir.
 • Yenilik: Yeni, uygulanabilir fikirlere değer veririz ve kurs içeriğinin alakalı ve ilgi çekici olmasını sağlamak için onları özenle teşvik ederiz.
 • Hizmet odaklı: Öğretim ve rehberlik yoluyla, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını bilgi ve becerilerle karşılar, diğerlerini kendimizden önce öneriyoruz.
 • Takım çalışması: Birbirimizi destekleyerek, bireysel olarak mümkün olandan daha fazlasını başarırız.
 • Bütünlük: Kişisel ve profesyonel davranışlarımız dürüstlük, etik ve vicdan tarafından yönlendirilir.

Amacımıza Ulaşmak

Amacımız, öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak bilgi ve becerileri kazandırmaktır. Küresel olarak istekli zihinlere yönelik eğitimi erişilebilir, teşvik edici ve kullanışlı hale getiriyoruz.

ShippingCollege amacını ve değerlerini korumak için, fakültemiz:

 • Sürekli yenileme ve yenilikçilik için gayret
 • Katılımcı ve işbirlikçi bir kültür oluşturur
 • Devam eden akademik ve profesyonel gelişim ile ilgilenir
 • Çeşitliliğe değer verir ve tüm kültürlerin katkılarına saygı duymayı teşvik eder
 • Başarıyı arttırır ve kaliteyi korur

Hizmet Kalitesi ve Eğitim Seçeneklerinin Esnekliği

 • Belirli bir çalışma alanında pratik olarak gerekli esnek kalite dersi içeriğini sağlamak.
 • Pratik beceriler ve teknikler konusunda uzmanlaşmak
 • Esnek öğrenme yaklaşımı için çevrimiçi kurslar sağlama

Hizmet kalitesi

Hizmet kalitesinin görünür hazırlık, sınıf ortamı, temel hijyen, sınıf büyüklüğü veya iyi hazırlanmış kurs yapısı olması gerektiği düşünülebilir.

Bununla birlikte, hizmetin gerçek kalitesinin görünmez nitelikler olduğunu düşünüyoruz - bu iki niteliğin dengede olması gerekse bile, öğretmenlerin yeteneği, destek ve bakımın cömertliği ve kolejin öğrenciler için kalbi.

ShippingCollege olarak bu görünmez kalitelerde teslim ediyoruz.

Eğitim Seçeneklerinin Esnekliği

Esnek öğrenme yöntemimiz, öğrencilerimiz ve öğrencilerimiz için özen ve desteğimizi kanıtlar.

Öğrencilerini anlayan ve dinleyen kişisel e-öğretmenler.

Öğrencilerimizin çoğu zaman tam zamanlı çalıştığını ve amaçlarına ulaşmak için esneklik ve anlayış gerektirdiğini anlayışımız.

Konumlar

 • UK Online

  ShippingCollege Suite 19411 20-22 Wenlock Road London, N1 7GU, UK Online

  sorular