Keystone logo
Siena College

Siena College

Siena College

Tanıtım

Siena Koleji Loudonville, NY bulunan özel bir Katolik sosyal bilimler üniversitesidir.

Siena Koleji Loudonville bulunan özel bir Katolik, liberal sanat kolej, New York'un Capital Region kalbinde Albany eyaletinin başkenti New York 10 dakika.

liberal sanat, bilim ve iş 32 binbaşı, 80-artı küçüklerin ve sertifikaları ve prestijli ortak lisans programları ile Aziz kendi kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaşmak için 1.200 üzerinde benzersiz yolları var. Ama bu sadece başlangıç.

Bizim 3000 Saints dünyanın her yerinden gelen ve sadece bu daha derin bir anlayış ile değil bırakın, ama araçlar içinde aktif ve anlamlı katılmak gerekiyordu. Onlar hızla yapmanız şey, bir Siena eğitim almak bir şey değil biliyoruz.

Kızıl Haç arasında değişen öğrenci yaşam seçenekleri Yüzlerce Siena'nın 22-spor Bölümü ile katılmak öğrencilere çıkarları ne olursa olsun oyunda, almak için fırsat sunmak amacıyla ben atletik programı ragbi için. Kapsamlı yurtdışı eğitim programları ve sürükleyici hizmet-öğrenme keşif ve yansıma için izin verir.

tüm alanlarda one-of-a-kind kaynakları ve bire-bir araştırma olanaklarından yararlanarak,: (1 öğrenci-öğretim üyesi oranı 12) Saints hocalarının ile yakın bir çalışma. Bir Siena eğitim üst başlangıç ​​şirketleri, sivil toplum kuruluşlarını ve bu bölgenin büyüme sürücü kamu kuruluşları içeren sağlam bir staj programı ile güçlendirilmiştir.

Yüksek etkili öğrenme merkezleri, bakım ve meşgul fakülte öğrencilerinin en iyi çizmek ve hizmet ve toplumun bir Fransisken geleneği kim tanımlamak ve öğrencilere ömür boyu avantaj sağlar.

Aziz başarılı. Son mezunlarının yüzde doksan beşi çalışan veya eğitimlerini, birçok çalışma devam eden ve üst kuruluşlar ve lisansüstü programlarda eğitim görmektedir. Mezunlarımızın üçte bir Siena bağlantısı ilk iş açtı söylüyorlar.

Konumlar

  • 515 Loudon Road, 12211, Loudonville

sorular