Keystone logo

Simmons College, Simmons School of Management

A logo

Tanıtım

Yönetim Simmons Okulu Boston, Massachusetts bulunan ve üç Lisansüstü düzeyinde iş programları sunmaktadır: Yönetim programlarında Bilim MBA Sağlık MBA ve Yüksek Lisans. Kadınların, liderlik ve yöneticilik yenilikçi öğretim, araştırma ve söylem için önde gelen merkezidir.

Simmons MBA hızlandırılmış 16 aylık tam zamanlı formatında veya üç yıllık part-time biçiminde sunulmaktadır. Yönetim Simmons Okulu kadınlar için özel olarak tasarlanmış tek AACSB akredite MBA programı sunmaktadır, ve programı 5 yıl üst üste Princeton Review tarafından Kadınlar için Fırsat içerisinde 1. sırada olmuştur.

Simmons Sağlık MBA hem AACSB ve CAHME akredite ve sağlık liderliği için erkek ve kadınlar eğitir. Bu stratejik tasarlanmış üç yıllık bir program bizim sağlık fakülte ve kapsamlı bir sağlık müfredatın uzmanlığı ile bizim ulusal olarak tanınan MBA Programı gücünü içermektedir.

Yönetimi Programı Bilim Simmons Masters Bugünün rekabetçi küresel ekonomide yönetim ve liderlik başarısı için akademik ve profesyonel geçmişleri çeşitli kümesinden kadın ve erkekleri hazırlamak için tasarlanmıştır. Kurs temel iş bilgisi ve yönetiminde ustalık sağlayan temel düzey iş kursları paketi teşkil edecektir.

Konumlar

  • 300 The Fenway, 02115, Boston

sorular