Keystone logo

San Mateo Colleges of Silicon Valley

A logo

Tanıtım

Online broşürümüzü buradan görüntüleyin.

Silikon Vadisi'nin San Mateo Kolejler de incelenmesi için 10 Neden

 1. Bizim üç kamu toplum kolejleri (Canada College, San Mateo ve Skyline Koleji Koleji) kendi kaliteli transfer programları ve hizmetleri yanı sıra, garanti transferleri ve selektif üniversiteler ile ortaklık için bilinir.
 2. 6456 $ USD yıllık öğrenim.
 3. Üç kolej Kaliforniya ve ülkenin en güvenli arasında en güvenli vardır.
 4. Şu anda 55 üniversiteler Üniversiteler dört yıl garantili transferler içerisinde 1. öğrencilerimize garantili transfer sunuyoruz.
 5. Yerinde transferi UC Berkeley temsilcileri ve (2015 yılında 2014 ve 213 89) en son yıl UC Berkeley transfer kabul oranındaki 165% büyüme tarafından sağlanan danışmanlık hizmeti de.
 6. Her üç kolej kolej etrafında Silikon Vadisi, yüksek teknoloji şirketleri ile ödüllü akademik ve idari personel, çok sayıda ağ ve staj olanakları ile sanat eğitimi tesislerinin devlet kalite ön, sertifika ve transfer programları sunuyoruz.
 7. Gelen uluslararası öğrenciler için kullanılabilir tam ders feragat dahil olmak üzere küresel Beca burs.
 8. Uluslararası öğrenciler için öncelikli ders kayıt.
 9. Mevcut Konut koordinatörü bizim üç kolej yakın konut ile yardımcı olmak için.
 10. Skyline Koleji'nde Cañada Koleji'nde KÖK merkezi ve İmalat Lab ulusal tanıdı.

Silikon Vadisi'nin San Mateo Kolejler Canada College, San Mateo ve Skyline Koleji Koleji: üç seçkin tam yetkili iki yıllık community kolej bulunmaktadır. Onlar Kaliforniya'nın San Francisco bölgesinin merkezinde yer almaktadır.

Her üç kolej Amerika Birleşik Devletleri boyunca kamu ve özel üniversitelerin belki de en büyük sayı ile, "Transferi Kabul Teminatlar" var. Bu öğrencilere, tipik bir üniversite birinci sınıf kabul "seçicilik engel" tabi olma öğrenci üniversite akademisyeni ve diğer gereksinimlerini karşılar eğer bir üniversiteye girmesini ve güvence sağlar. 2015 yılında, 236 öğrenci nakil öğrenci olmak üzere üç kolej UC Berkeley başvurdu. Bu öğrenciler gençler olarak girmek ve sadece UC Berkeley'de bir lisans tamamlamak için iki yıl daha gerekecektir.

kolejler onların KÖK (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) programları için bilinir ve Skyline Koleji Caltech ve UC Berkeley ile staj vardır. Cañada Koleji ödüllü STEM Merkezi, Kaliforniya'da tüm toplum kolejleri arasında ilk sahiptir. Onun animasyon sınıfı, örneğin, bir Pixar çalışan tarafından öğretilir. sadece 15 dakika uzaklıkta San Francisco Skyline Koleji, Uluslararası Ticaret ve Biyoteknoloji ve Mühendislik transferi programları sunar. Ayrıca CalTech ve UC Berkeley ile bir staj programı vardır. San Mateo Koleji California eski halk kolejlerinden biridir. 1920 yılında San Mateo Koleji büyük ölçüde, Stanford Üniversitesi'nde ve University of California (Berkeley) bir hazırlık okul veya sıçrama tahtası oldu.

Silikon Vadisi'nde okuyan potansiyel vb Google, Apple, Salesforce, Twitter ve Facebook, staj öğrencileri ve ağ fırsat verir Bizim kampüsleri Her San Francisco, San Jose, SFO uluslararası havaalanı ve Monterey Bay, Yosemite ve Lake Tahoe gibi diğer çok ünlü turistik yerler sürüş mesafesinde doğrudan sizi karayolları yakınında bulunan küçük ve güvenli topluluklar bulunmaktadır.

Uluslararası öğrenciler ziyaret edebilirsiniz ilçemiz uluslararası kabul web sitesini daha fazla bilgi için.

ABD vatandaşları ve daimi oturanlar olabilir İlçemizde web sitesini ziyaret daha fazla bilgi için.

Konumlar

 • Cañada College, Redwood City, California College of San Mateo, San Mateo, California Skyline College, San Bruno, California, , San Mateo

sorular