Keystone logo

Spain Business School

A logo

Tanıtım

Spain Business School , çok önemli bir sosyal işlevi olan özel, bağımsız ve çoğul dijital işletmelerin eğitiminde lider olan dijital bir yerli okuldur . Tek olmasa da birkaç sosyal işletme okulundan biriyle karşı karşıya olduğumuzu belirtebiliriz. Topluma değer katan tecrübelerini paylaşmak isteyen aktif profesyoneller ve yöneticilerden oluşur. Yaş, ırk veya nitelikleri ne olursa olsun yetenekli insanlara hizmet etmek ve onları eğitmek istiyoruz. Ayrıca eğitim önerisini üniversite yüksek lisans derecelerinin kalitesiyle pekiştiriyoruz .

Spain Business School , şu anda dünyanın önde gelen işletme okulları tarafından kullanılan yüksek kaliteli bir e-Öğrenim metodolojisinin ardından işletme eğitimi, pazarlama, siber güvenlik, büyük veri, yasal ve operasyonel konulara odaklanmaktadır.

Spain Business School , öğretim kadrosu, akademik programların yüksek talebi ve rekabetçi maliyet sistemi sayesinde uluslararası topluluğun kaliteli dijital ticarette eğitim olarak tanınmasını sağlamak için hizmet vermektedir. Düşünülen (dijital dönüşüm) bir gelecekti ve şimdi çok gerçek bir hediye, onu 2012'de mevcut olarak gördük.

misyon

Spain Business School misyonu ve vizyonu

 • Öğrenmenin kahramanı olduğun
 • Karar vermeye rehberlik ederler. Size cevapları vermiyoruz. Sana daha önce sormadığım soruları cevaplamayı öğreniyorsun
 • mükemmellik ve hizmet odaklanın.
 • Toplumun biçimlendirici büyümesi.

Değerler

değerleri bireyler ve şirketlerin insan toplulukları vardır dayanmaktadır.

 • kişisel ve mesleki, diğerleri için saygı. İş yönetimi insan merkezli.
 • iyi iş aracı olarak kalitesinde hizmet ve mükemmellik Ruh.
 • Tevazu, öğrenmek ve dinlemek için yeteneği.
 • Bütünlük ve takım çalışması.
 • sosyal bağlılık.
 • Uluslararasılaşma.
 • Girişimcilik.

SBS Bilgi Deneyimsel Metodoloji

Dünya kurallarını değiştirdi. Dijital dönüşüm 6 yılı hızlandırdı ve eğitim dönüştü. Yolu zaten 7 yıl önce gördük. Bu nedenle, yıllarca test edilmiş yüksek performanslı bir metodolojide okumak istiyorsanız, Spain Business School .

Öğrenmemiz deneyimseldir ve tıpkı yüz yüze bir program gibi yüksek derecede bağlılık ve özveri gerektirir, ancak yalnızca kaliteli çevrimiçi eğitimin sağlayabileceği esneklik avantajıyla.

Her hafta hedeflerinizin olacağı ve öğretmenin rehberiniz, mentorunuz olacağı “çevik” öğretim tekniklerini uyguluyoruz. Haftalar arasında esneklik sizin tarafınızdan yapılır. Sosyal ve işbirliğine dayalı öğrenmeyi teşvik ediyoruz çünkü şu anda öğrenme her yerde gerçekleşiyor ve hedeflerinizden bir diğeri, pratik vakaları gerçekleştirirken gözlem ve deneyim yoluyla gerçekleşen öğrenmeyi öğrenmek olacaktır.

Ve tüm bunlarda teknoloji önemli bir rol oynar. Bu nedenle, Spain Business School eğitim yeniliklerinin ön saflarında bunun için ve en önemlisi, öğrenmenizi en üst düzeye çıkarmanız, böylece günümüz toplumunun temel özelliği olan değişime en iyi uyumu sağlamanız için özel platformumuzu geliştirdik. Değişim tehdidini fırsata dönüştürüyoruz

Katılımınız çok önemlidir ve bu nedenle model yaparak, yani yaparak öğrenerek, uygulayarak, durumu anlayarak ve hareket ederek, tek başına, bir ekip olarak, işbirliği içinde ve her zaman mentorunuzun rehberliğinde öğrenmemizi geliştirin.

Eğitimimizin nihai amacı, eleştirel ve yaratıcı düşüncenizi geliştirmektir, böylece düşünmeyi öğrenirsiniz ve düşünerek durumları, sorunları doğru kararlar almak için analiz edebilirsiniz.

ONLINE ÇALIŞMA. Deneyimsel öğrenme

İşinizi, aile yaşamınızı, boş zamanlarınızı deneyimsel metodolojimiz ile birleştirin. 7 yıldan fazla ve 20.000'den fazla öğrencide kanıtlanmış yıkıcı metodolojimiz ile başarıyı garanti ediyoruz.

Çevrimiçi eğitimde lideriz!

ONLINE ÇALIŞMA. SUNUM ÇALIŞMASI. HİBRİT METODOLOJİ. Deneyimsel öğrenme, deneyimi birinci kişide yaşamaya ekledi.

Ağ kurma, öğretmenlerle iletişim, Avrupa'da eğitim deneyimi ile de ilgileniyorsanız, tereddüt etmeyin. SBS deneyimini yaşayın!

Yürütme metodolojisini kullanarak yaz aylarında 2 ila 4 hafta arasında tam zamanlı veya yıl boyunca yoğun bir modelle deneyebilirsiniz.

SBS bilgi gelişmiş platformu ile asla yalnız olmayacak, asla kaybolmayacaksınız.

Çalışmayı ve bilgiyi sınıfın ötesine aktaran bilgiyi eklemede öncü yenilikçi metodoloji. Ekip çalışması, işbirliğine dayalı öğrenme, vaka analizi, uygulamaya dayalı içerik, esnekliğinizle, öğretmeninizin rehberliğinden ve bağlılığınız, adanmışlığınız ve çabanız sayesinde.

Haftalık derslerle öğrenmenizi geliştiren ve geliştiren tek tip bir çalışma metodolojisi öneriyoruz:

Yaparak öğrenme ve işbirliğine dayalı öğrenme

· Pratik bir gündeme sahip bilgi ağı

· Değerlendirme testi. Üslerinizi değerlendirin

· CrowdLearning Tartışma soruları, araştırma ve geniş kavramlar aracılığıyla.

· Kişiselleştirilmiş izleme, forum ve eğitimli konuşmalar

· Canlı dersler. Öğrenciler dersleri canlı ve kayıtlı olarak takip edebilecekler. Ayrıca öğretmenlerle takip edin ve şüphelerinizi çözün.

· Bilginizi artıran Dijital İş web seminerleri ve ustalık sınıfları

Ama bizi gerçekten ayıran şey

Sen öğrenmenin baş kahramanısın

Bağlılığınızı teşvik ediyoruz

Uzman, öğrendiklerinizi yönetir ve geliştirir

Ne öğrendiğin önemli

Eleştirel düşüncenizi geliştiriyoruz

Bir endüstri uzmanından gerçek, kişiselleştirilmiş geri bildirim alırsınız

Daha önce kimsenin sormadığı soruları cevaplamayı öğrenirsin

Vize gereklilikleri

İspanya'da okumak için gelmek istiyorsanız, vizeye nasıl başvuracağınızı öğreneceksiniz. Burada tüm şüphelerinizi gidermek için ilginizi çeken daha fazla bilgi sunuyoruz, ancak bölgenizdeki İspanya konsolosluğuna veya büyükelçiliğine gidip bilgi vermenizi öneririz.

Burslar ve Finansman - Seçenek 2

Derecelendirmeler

Spain Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/167246_acreditaciones-rankings-sbs.jpg" alt="Rankings Spain Business School" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Konumlar

 • C/ Antonio Toledano 7, 28028, Madrid

 • Calle de Antonio Toledano,7, 28028, Madrid

sorular