Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Spalding University Online

Spalding University Online

Spalding University Online

Tanıtım

Başkalarına Hizmet Misyonumuza Katılın

Misyonumuz kağıt üzerindeki kelimelerden daha fazlasıdır. Onu yaşıyoruz. Paylaşıyoruz. Bununla gurur duyuyoruz. Çevrimiçi bir Spalding Üniversitesi öğrencisi olarak sizi, sizinle birlikte dünyanın her yerindeki başkalarına hizmet etme misyonumuzu üstlenmeye davet ediyoruz.

Spalding Üniversitesi, hizmete ve barışın teşvikine vurgu yaparak, manevi değerlere dayalı, kaliteli lisans ve lisansüstü liberal ve profesyonel çalışmalar yoluyla Nasıralı Rahibeler geleneğinde zamanın ihtiyaçlarını karşılamaya kendini adamış, çeşitliliğe sahip bir öğrenci topluluğudur. ve adalet.

Neden Spalding?

Türlü. Dahil. şefkatli.

Öğrenmek, büyümek ve başkalarına şefkatli bir ruhla hizmet etme geleneğini sürdürmek için temelde farklı olan ancak aynı hedeflere sahip olan çeşitli insanlardan oluşan topluluğumuza katılın.

Başkalarına Hizmet

Başkalarına hizmet etmek ve iyilik yapmak için sunduğumuz birçok fırsatı değerlendirin.

Eylemde Merhamet

Dünyanın Şefkatli Üniversite sertifikasına sahip ilk kurumunun bir parçası olun.

Görev odaklı. şefkatli.

Spalding University Online hayatın her kesiminden, kendi hayatlarını ve başkalarının hayatlarını iyileştirmek için ileri bir derece kazanmak için bir araya gelen her yaştan öğrenciye yönelik bir yuvadır. Sizi, birbirinden temelde farklı olan ancak aynı hedefleri paylaşan çeşitli insanlardan oluşan topluluğumuza katılmaya davet ediyoruz: Spalding'in başkalarına şefkatli bir ruhla hizmet etme misyonunu öğrenmek, büyümek ve gerçekleştirmek.

Spalding Üniversitesi, kendini adil bir ekonomi ve barışçıl bir küresel topluluk yaratmaya adamış uluslararası, dinler arası bir örgütler ve bireyler koalisyonu olan Merhamet Bildirgesi'nde dünyanın ilk sertifikalı şefkatli üniversitesidir.

Konumlar

  • Louisville

    South 4th Street,901, 40203, Louisville

    sorular