We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
Spartanburg Methodist College

Spartanburg Methodist College

Spartanburg Methodist College

Tanıtım

Spartanburg Methodist College , Güney Carolina'nın tek bölgesel akredite iki yıllık özel, özel kolejidir. Sanat, Bilim, Ceza Hukuku, İş, Güzel Sanatlar ve Dinsel Çalışmalar alanında Önlisans dereceleri sunuyoruz.


SMC, akademik mükemmelliği, entelektüel keşif, sosyal farkındalık ve karakter gelişimini teşvik eden programlar ve fırsatlar sunmaya kendini adamıştır. % 100 online programımızı sunmak için bu geleneği inşa ettik.


Eğitim Danışmanları

Danışmanlarımız, profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için burada. Baştan sona başlıyoruz. Başvuru sürecinden finansal yardıma, ders seçimine kadar, başarılı olmanızı sağlamak için buradayız.


Finansal Yardım Rehberi

Bir yüksek lisans programına girmenin en stresli unsurlarından biri, sadece başlangıç ​​değil aynı zamanda programı tamamlamak için gereken kaynaklara sahip olmanızı sağlamaktır. Danışmanlarımız, finansal yardım kaynaklarını seçerken en iyi kararları vermenize yardımcı olmak için finansal yardım sürecinde size yol göstermek için buradadır.

Konumlar

  • Spartanburg

    1000 Powell Mill Rd (7,106.13 mi), 29301, Spartanburg

sorular