Keystone logo
© University Building: CB-RACK: Fotografie
SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

SRH Fernhochschule – The Distance Learning University

Tanıtım

Hedeflerinize Ulaşmanız İçin Sizi Güçlendiriyoruz

Bizimle birlikte, sonraki adımlarınız için gerekli olan kesin yetkinlikleri ve becerileri kazanacaksınız. Yolculuğunuz boyunca sizi aktif olarak yönlendiriyor ve destekliyoruz, ihtiyaç duyduğunuzda size yardımcı oluyoruz. Tutkumuz bizi hem çalışmalarınızda hem de günlük yaşamınızda başarılı olmanıza yardımcı olmaya yönlendiriyor, benzersiz yolunuza başarılı bir şekilde ve endişelenmeden çıkmanızı sağlıyor.

Hakkımızda

Devlet tarafından tanınan SRH Fernhochschule - Uzaktan Eğitim Üniversitesi, çalışan profesyonellere uygun çevrimiçi eğitim seçenekleri konusunda uzmanlaşmıştır. Uzaktan eğitimde kalite lideri olan üniversite, maksimum esneklik sunan ve mükemmel hizmeti garanti eden bir çalışma modeli geliştirmiştir. Yenilikçi çevrimiçi kampüsümüz (E-Kampüs), çalışmalarınız için bir merkez görevi görerek, iş, eğitim, aile veya spor taahhütlerini aynı anda yönetirken, size uygun olan her yerde ve her zaman başarılı olmanızı sağlar.

Üniversitemiz 70 lisans ve yüksek lisans online programının yanı sıra 90'dan fazla üniversite sertifikası sunmaktadır. İsteğe bağlı yüz yüze dersler ve sınavlar 21 merkezde mevcuttur. Şu anda 12.000'den fazla öğrenci ve sertifika katılımcısı, 2024 yılında altıncı kez Almanya'nın en popüler uzaktan eğitim üniversitesi seçilen Baden-Württemberg Eyaleti'nin en büyük üniversitesine kayıtlıdır.

Federal Baden-Württemberg Eyaleti tarafından verilen, kalıcı devlet tanınırlığına sahip, sistem akreditasyonuna sahip bir üniversite olarak, Alman Akreditasyon Konseyi'nin kalite mührünü taşıyoruz. Tüm derece programları ve sertifika kursları devlet akreditasyonu almıştır.

Sizi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyoruz

CSÜS Uzaktan Eğitim Üniversitesi'nde, benzersiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, yaşam koşullarınıza uyum sağlayan esneklik ve kişiselleştirilmiş destek sağlayan bir çalışma programı sunuyoruz. Kişisel rehberiniz olarak, başarınıza olan tutkumuzdan hareketle, yolun her adımında yanınızdayız.

Konumlar

  • Riedlingen

    Kirchstraße,26, 88499, Riedlingen

sorular