Keystone logo
Stanford University

Stanford University

Stanford University

Tanıtım

Stanford Tıbbın bir parçası olan Stanford Sağlık Eğitimi Merkezi, Stanford University tıp uygulamalarındaki deneyim ve uzmanlığından yararlanarak erişilebilir bir öğrenim sağlayarak küresel sağlık profesyonellerini güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

SCHE, eğitimin güçlendirdiği ve sağlık eğitiminin hayat kurtardığı inancının yanındadır.

Stanford Sağlık Eğitimi Merkezi Hakkında

Stanford Medicine'nin bir parçası olan Stanford Sağlık Eğitimi Merkezi (SCHE), hem ABD'de hem de dünyada her düzeyde sağlık profesyonellerini desteklemeyi amaçlamaktadır. Etkili ve verimli eğitim sağlayarak, dünyanın en savunmasız bölgelerinde hizmet düzeyini iyileştirmek ve kalıcı bir sosyal etkiye sahip olmak için donanımlı, bilgili ve yüksek vasıflı sağlık hizmeti sağlayıcılarının küresel kullanılabilirliğini artırmaya çalışır.

Stanford Sağlık Eğitimi Merkezi çevrimiçi kısa kursları

SCHE, sağlık pratisyenlerine hastalarının zihinsel ve fiziksel esenliğine nasıl bakabileceklerini daha iyi anlamalarını ve daha bilinçli bir halk yaratmalarını sağlayan bir çevrimiçi kısa kurs portföyü oluşturmuştur. Stanford Tıp Merkezi Sağlık Eğitimi öğretim üyeleri tarafından tasarlanan içerikle kurslar, egzersiz, beslenme ve zihinsel sağlık konularına değinerek sağlığa bütünsel bir yaklaşım sunar.

Neden Stanford Sağlık Eğitimi Merkezi ile çevrimiçi öğrenmelisiniz?

Bir 2U, Inc. markası olan GetSmarter ile yaptığı işbirliği sayesinde SCHE, dünya çapında çalışan profesyonellere yüksek kaliteli ve ilgi çekici sağlıkla ilgili eğitim sunarak küresel sağlık ve zindelik sorunları üzerinde mümkün olan en büyük etkiyi sağlar. Öğrenciler, Stanford Medicine'deki saygın fakültenin bilgi ve uzmanlığını yansıtan dijital varlıklara erişiminin yanı sıra uluslararası sağlık endüstrisinin üyeleriyle ağ kurma fırsatına sahiptir. Esnek çevrimiçi öğrenme modeli sayesinde, bu yarı zamanlı kurslar, en yoğun öğrencinin bile programına uyarken, destek ve uzman geri bildirimi ile kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmaya devam ediyor.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Stanford

    Serra Mall,450, 94305, Stanford

    sorular