Keystone logo
© Eva Dang
Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Stanmore School Of Business (SSB)

Tanıtım

Gücünü keşfet. Hedeflerinize ulaşın. Tükürük Bilgisi

Stanmore School of Business, Londra'nın en iyi çevrimiçi işletme okullarından biridir. On yılı aşkın bir süredir öğretme ve Öğrenme deneyimi ile, iş pratiğini şekillendiriyor ve dünyadaki kariyerleri değiştiriyoruz. Akademik gücümüz, öğrencilerimizi benzersiz bir akademik ortamda gerçek anlamda yenilikçi bir yaklaşım geliştirmeleri için güçlendiren otantik ve provokatif bir iş zihnine ilham veriyor.

Liderler, dünya standartlarında öğretime olan bağlılık ve öğrenim arzusuyla kendilerini adamışlardır. Çeşitli uluslararası fakültelerimiz, akademik ve gerçek hayattaki problem çözme becerilerini en iyi şekilde birleştirerek zengin bilgi ve liderlik üreten üstün etkili uzmanlardır. Öğrencilerin güçlü yanlarını keşfetmelerine ve kutunun dışında düşünmelerine yardımcı olmaya adanmıştır. Öğrenciler, uzmanlıklarından yararlanırken, tüm bunlar dünyanın iş yapma şeklini nasıl olumlu yönde etkileyeceğini öğreniyor.

Bizler, iş uzmanlığındaki önemli bir kurumuz ve bilgeliğimizi gelecek nesillere aktarmayı hevesle bekliyoruz. Bizimki küresel hırsla küresel bir okul. Sınırlarla sınırlı olmayan, bize eşsiz bir rekabet avantajı sağlayan yenilikçi bir öğrenme deneyimi sağlıyoruz.

Sürekli olarak iş dünyasının dinamik dünyasını yansıtacak şekilde ilerlemek ve ilerlemek için yeni yollar arıyoruz. Biz coşku, cesaret ve pozitiflikle doluyuz. Lisansüstü öğrencilerimizin çoğunluğu İngiltere dışındadır ve Yönetici Eğitim öğrencilerimiz 60'tan fazla farklı ülkeden gelmektedir. Eşsiz akademik ortamımızın ve dünya çapındaki güçlü öğretmen ağına erişimin deneyimlenmesi, dünyadaki başarılı insanları ve kariyerleri şekillendirmeye devam ediyor.

Konumlar

 • London

  85 Great Portland Street, London, W1W 7LT., W1W 7LT, London

  • UK Online

   UK Online, Birleşik Krallık

   sorular