Keystone logo

Tati University College

A logo

Tanıtım

TATIUC Terengganu Gelişmiş Technica Enstitüsü (TATI) olarak bilinen formely ve Kasım 1993 yılında açıldı.

Bu Temmuz 1994'te Sultan Zainal Abidin Üniversitesi (KUSZA olarak bilinen formely), Kuala Terengganu geçici kampüsünde başladı.

TATIUC Temmuz 1996'da Teluk Kalong, Kemaman kalıcı kampüse taşındı.

TATIUC kurulması eyalet hükümetinin sadece bir girişimdir değildi ama federal hükümet ve özel şirketlerden işbirliği sonucunda da oldu. Pazar yerinde en kaliteli insan gücü doldurmak için sürekli bir çabadır.

Bu işbirliği sadece yönetmek değil, aynı zamanda TATIUC kurulması finansmanında sorumlu bir çok odak yönetim ekibi kurdu.

Başarılar

1999 yılında, TATIUC resmen LAN Akreditasyon ile verildi ilk özel yükseköğretim kurumlarının biriydi.

Bu mesaj orta ve yüksek eğitim veren eğitim kurumları için Malezya Yeterlilik Kurumu (MQA) tarafından bir gerekliliktir.

2010 yılında: 2008, 2004 yılında 2000 ve ISO 9001: TATIUC ISO 9001 ile onurlandırıldı.

Bu, kalite yönetim sisteminin tanınması prestijli bir ödül. Bu ödül kesinlikle TATIUC için bir atılım olduğunu ve eğitim sektöründe zaten güçlü varlığını güçlendirdi.

resmen TATI University College (TATIUC) olarak adını taşıyan University College statüsüne yükseltildi zaman TATI tarihinin en önemli kilometre taşı bugüne kadar Mayıs 2007 tarihinde 27 geldi.

Bu tanıma TATIUC kendi öğretim kalitesini korumak ve öğrencilerin bütünsel ihtiyaçlarını karşılamak için öğrenme ortamı devam edecek ve dünya standartlarında, yüksek gelirli ekonomi Malezya'nın gündemini karşılamak için bir destek olduğunu.

Konumlar

  • TATI University College Telok Kalong, Kemaman Terengganu, Malaysia, , Chukai

sorular