Keystone logo
Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Tecnológico de Monterrey

Tanıtım

Neden İsteğe Bağlı Becerileri Tecnológico de Monterrey 'de Öğrenin?

Programlarımız, öğrencileri kodlama, veri analitiği veya siber güvenlik alanlarında ilerlemek veya bir kariyere başlamak için ihtiyaç duydukları talep edilen becerilerle hazırlar. Sanal sınıf deneyimini deneyimli eğitmenler tarafından öğretilen dinamik müfredatla birleştiriyoruz. Kapsamlı öğrenci desteği ve çok çeşitli kaynaklarla, başarıya giden yolu bulmanıza yardımcı olacak bir eğitim sağlıyoruz.

  • Sınıflarımız kodlama, veri analitiği ve siber güvenlik alanlarında en son pazar becerilerini* öğretir.
  • Her iki programımız da yetişkin öğrenciler için harika olan geceleri değerli yeni beceriler öğrenirken mevcut işlerinde kalmak isteyen öğrenciler için uygun yarı zamanlı programlar sunar.
  • Bilginizi sergilemek için geniş kapsamlı bir proje veya web uygulamaları portföyü oluşturun.
  • Web geliştirmeye veya veri analitiğine geçişinizi desteklemek için Eğitim Kampları kariyer hizmetlerine erişin.

*Bu kurslarda işlenen materyaller pazar talebine göre değişebilir.

Bu programlar, edX ile işbirliği içinde Tecnológico de Monterrey aracılığıyla sunulur.edX hakkında2U Inc.'in bir parçası olan edX, dünya çapında 45 milyondan fazla öğrenciden oluşan bir topluluğa hayatlarının ve kariyerlerinin her aşamasında onları desteklemek için yenilikçi, beceriye dayalı eğitim sağlamak için saygın üniversiteler ve kuruluşlarla birlikte çalışır. edX, uzman hizmetler ve değerli kaynaklarla sürükleyici bir öğrenme deneyimi aracılığıyla eğitim kampları sunar. 2021 itibarıyla mezunlar, Fortune 100'ün %62'sinden fazlası dahil olmak üzere 6.700'den fazla şirket tarafından işe alındı.

Konumlar

  • Monterrey

    Avenida Eugenio Garza Sada Sur,2501 Sur, 64849, Monterrey

    sorular