We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Texas A&M School of Law

Tanıtım

Bizim Yenilikçi JD Programı

 1. yüzyıl avukat sadece mahkemede davalarını daha yapmak zorunda. Sen anlaşmaları, taslak sözleşme, zanaat yerleşim müzakere ve anlaşmazlıkları arabuluculuk yeteneği gerekir. Texas A & Hukuk M Üniversitesi Okulu'nda, size örtülü var. Yenilikçi JD program tamamen sizin kariyer tüm yönleriyle için hazırlayacak gerçek dünya hukuki becerilerinin önemini vurgulamaktadır.

Texas A & M: geleceğe yatırım

Biz 2013 yılında Texas A & M Üniversitesi parçası haline beri, biz hukuk okulda buradayız yaparken derecesi değerini artırmak ve deneyiminizi geliştirmek için önemli kaynaklar yatırım yaptık. Biz eserlerinde çok daha heyecan verici değişiklikler var, ama biz zaten geleceğe yatırım için çeşitli adımlar attık.

Başarı Yolları

avukat birden fazla türü vardır. 21. yüzyılda, avukatlık çeşitli kapasitelerde ve sayısız sektörlerde müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Texas A & Hukuk M Üniversitesi Okulu'nda, bir geniş kapsamlı eğitime takip ederek seçenekleri açık tutmak olabilir. Ya da biz sunuyoruz üç ayrı yolları birini seçebilirsiniz. Bu yolların her birinde, hatta fikri mülkiyet veya yağ ve gaz kanunu gibi uygulama belirli alanlarda, odaklanmak için seçebilirsiniz.

Fort Worth / Dallas

Bir hukuk okulu seçme önümüzdeki birkaç yıl için evinizi seçerken demektir ve öğrenmek ve Fort Worth daha yaşamak için daha iyi bir yer bulamazsınız. Fort Worth hukuk firmaları, kamu kuruluşları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve şirketlerin hukuki bölümler dahil olmak üzere çeşitli uygulama ayarlarında işveren geniş bir hayat, genç avukatlar ağırlıyor ve rehberlere yasal topluluk ve erişim eşsiz kalitesi sunar.

Hukuk Ayrımcılığın olmaması Politikası Texas A & M Üniversitesi

Hukuk Texas A & M Üniversitesi Tıp Fakültesi kabul için tüm adaylar için hukuk eğitimi programında fırsat eşitliği sağlayan, ırk, renk, din, ulusal köken, cinsiyet, yaş, engellilik, gazilik durumu temelinde ayrımcılık ya da ayrımcılık yapmadan öğrencileri ve mezunları alındı , cinsel yönelim, cinsiyet kimliği ve cinsiyet ifadesi. Buna ek olarak, Hukuk Texas A & M Üniversitesi Tıp Fakültesi işe, devam, tanıtım ve görev eşit fırsat ile fakülte ve diğer çalışanlara sağlar.

TEXAS A & M Law'ın YENİLİKÇİ UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMLARI

Biz bilgi ve becerileri yüksek talep şu anda yerlerde her iki uzaktan eğitim programları sunuyoruz: Varlık Yönetimi ve Risk Yönetimi.

programları tamamen çevrimiçi, Çalışan profesyoneller ve öğrenciler veren kişisel yükümlülükleri kim esneklik öğrendikleri ile yeni beceriler edinmeniz gerekir minimal aksama onların zaten tam yaşamlarına. Bizim programlarda, biz sadece bir profesörün ders kaydetmek için bir sınıfın arka kamera koymayın. Bu yaklaşım, modası geçmiş ve etkisizdir. Bunun yerine, biz kullanmak state-of-the-art pedagojik teknikleri Bu online öğrenme teknolojisinin en son yararlanın. Her ders göz önünde bulundurularak özel uzaktan eğitim öğrencileri ile hazırlanan.

Her program tamamlanması yaklaşık altı dönem sürer ve tamamlanmasıyla, size kapsamlı Aggie Network'ün bir ömür boyu üyesi yapmak ", Aggie Zil" bir onur almak için hukuk okulda bizi ziyaret için fırsat var.

Mevcut Uzaktan Eğitim Programları

 • Varlık Yönetimi
 • Risk Yönetimi

İki derece - bir güçlü müfredat

İki farklı dereceler her program-an sunulmaktadır Yüksek Lisans avukatlar için yüksek lisans Ve (zaten JD almış olanlar için) Fıkıh Masters (M.Jur.) Olmayan avukat profesyoneller. olmayan avukatların avukat yurttaşları ile eşit düzeyde onları koymak için bir ekstra zorunlu ders veya ABD Kanunu'nda ön koşul, sahip olsa da, program yapıları ve içerik ne olursa olsun JD durumu, esasen sonra aynıdır.

Konumlar

 • Fort Worth

  Texas A&M University School of Law 1515 Commerce Street , TX 76102, Fort Worth

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular