We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

ThatFXTrader

ThatFXTrader

ThatFXTrader

Tanıtım

Günümüz dünyasında güvenilir bir partner seçmek zor olabilir.

Size neden farklı olduğumuzu ve bu durumun artık olmamasına ikna edelim.

TFXT, FX ticaret arenasında harika bir öğrenme sistemi sunuyor. Yaptığımız şey bu.

Size en iyi öğretim yöntemini sunuyoruz ve size fayda sağlamak için tarafsız ve tarafsız tavsiyeler sunuyoruz.

Size, size verdiğiniz kişisel ilgiyi, tek bir çatı altında, hepiniz dürüst bir fiyatla bir araya getirerek, size sunmaktayız.

FX dünyasındaki son gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. Bu gelişmeyi, eğitim platformumuzda, ürünlerimizde ve hizmetlerimizde, en son gelişmeleri sadece ekonomik anlamda sağladığımızda birleştirerek entegre ediyoruz.

Yaptığımız işi kesinlikle seviyoruz. FX hakkında tutkuluyuz. Güveniliriz. Her bir öğrenciye, üstlenmeyi kabul ettiğimiz, hevesli bağlılığımız ve özveri ile başarılı olmak için yardım etmekten mutluluk duyarız.

Bu yolculukta ilişkiler ve ortaklıklara inanıyoruz. Öğrencilerimiz için çalışmaya inanmıyoruz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak ve potansiyelinize ulaşmak için sizinle birlikte çalışmayı tercih ederiz. Yaşam öğrencilerine inanırız.

Sizden derinden umursayan ve ihtiyaçlarınızla uyumlu olan gerçek bir partner arıyorsanız doğru yere geldiniz. TFXT senin evin. TFXT ile iş ortağı olmaktan çekinmeyin.

İhtiyaçlarınızı dinliyoruz ve size doğrudan ve tarafsız geribildirim sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı, planlarınızı ve hedeflerinizi fark edip, neleri başarmak istediğinizi çerçevesinde gözden geçiriyoruz. Anlaştığımız yerde, anlaşmazlığımızın nedenlerini size veren diplomatik bir şekilde size koşulsuz dürüst olacağız. Özgünlüğe inanıyoruz.

Bizimle, sen bir insansın, hesap numarası değilsin. Hesap numaralarının ve işlemlerin isimlerden daha önemli hale geldiği bir iş dünyasında, sizin için yaptığımız her şeye kişisel bir ilgi göstermekten gurur duyuyoruz. Ayrıca, öğrencimiz olarak hak ettiğiniz kişisel ilgiyi vereceğimize de söz veriyoruz.

Yaptığımız her şeyde, tüm paydaşlarımıza değer verdiğimiz için bireysel ihtiyaç ve gereksinimlerinize yaklaşımımızı özelleştirmek için çalışıyoruz.

Rekabete göre rekabetçi fiyatlı ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Arka uçtaki süreçleri otomatikleştiren teknik çözümlerin kullanımı ve maliyet kontrol sistemlerinin etkin yönetimi, fiyatlarımızı değer teklifimiz doğrultusunda tutmamızı sağlar. Ürünlerin veya deneyimin kalitesinden ödün vermiyoruz. Kalite önemlidir. Yaptığımız şey organizasyon için ve ödevler üzerinde çalışan bireyler için ismimizde yansıyor. İtibarımızın çok önemli olduğunu düşündüğümüz için kalite standartlarımızdan asla ödün vermeyeceğiz. Sözümüzü teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Bütünlük ve öz-hesap verebilirlik meselesi.

Her bireyin rüyalar, sınırsız yetenek seviyesi, başarı ve büyüklük potansiyeline sahip benzersiz bir birey olduğuna inanıyoruz.

Lütfen potansiyelinize ulaşma ve hayallerinizi gerçekleştirme yolculuğunuzun bir parçası olma fırsatı verin.

Konumlar

  • New York

    New York, Amerika Birleşik Devletleri

sorular