We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

Tanıtım

Bizim hikayemiz

The College for Adult Learning 2009 yılında bir Kayıtlı Eğitim Organizasyonu (RTO) olarak kuruldu ve benzersiz destek ve esneklik ile sonuç odaklı, pratik eğitim çözümlerine olan bağlılığımızla, son 10 yılda binlerce yaşamda gerçek bir fark yaratıyoruz.

Avustralya'daki ilgili kurslar, kişiye özel öğrenme, pratik çalışma seçenekleri, kapsamlı destek, işe hazır beceriler ve gerçek sonuçlar için umutsuz olan yetişkin öğrencilerden ilham alan TAFE/Üniversite sektöründen kendini adamış üst düzey yöneticilerden oluşan bir ekip tarafından kurulduk.

Neden CAL ile çalışmalı?

Öğrencilerimizi başarıya nasıl yönlendiririz

The College for Adult Learning olarak vizyonumuz, öğrenciler için gerçek sonuçlar yaratmaya odaklanmıştır.

Özel öğrenme yolculukları, ilgi çekici ve sektörle ilgili kurs içeriği, ekstra çalışma kaynakları ve araçları aracılığıyla öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Deneyimli profesyonellerden sınırsız mentorluk ve destek alın.

Fark yaratmaya inanıyoruz.

CAL'deki öğrencilere ısmarlama çevrimiçi kursları nasıl verdiğimizi şekillendiren üç yol gösterici ilkemiz var. Bizimle çalışmak bir kağıt parçasının ötesine geçer. Bir CAL kursu ile kendi dünyanızı şekillendirmek için ilham alın - benzersiz destek, gerçek hayatta uygulanabilir beceriler ve bilgiler alın ve esnek öğrenmenin tadını çıkarın.

Bizi farklı kılanın ne olduğunu keşfedin.

Başarı için tasarlanmış kurslar

Başarı için eğitim ürünlerimizi araştırmak ve tasarlamak için zaman ayırıyor ve endüstrinin talep ettiği ve sizin gibi geleceğin liderlerinin ihtiyaç duyduğu kursları oluşturma konusunda gururla uzmanız.

 • İnsanların kariyerlerinde fark yaratmalarına yardımcı olmak için yaratıldık. Bu, geleceğe odaklı becerileri geliştirmek ve gerçek sonuçlar yaratmak için tasarlanmış ilgili kurslar sunmak anlamına gelir. Kurslarımızı güçlü bir işyeri odağına sahip olacak şekilde geliştiriyor, değerlendirmelerimizi kursların pratik uygulamalarına göre tasarlıyor ve içeriğimizi sektöre özel ihtiyaçları karşılayacak şekilde uyarlıyoruz. Bu, kurslarımızın bugünün iş yerlerinde ve yarının endüstrilerinde ihtiyaç duyulan ilgili içerik ve becerileri sağlamasına yardımcı olur.
 • Modern bir işgücünün ihtiyaçlarına yönelik araştırmamız, işverenlerin yalnızca uzmanlar değil dinamik liderler aradığını ortaya koydu. İşverenler, geleceğe odaklı, dinamik bir işgücüne sahip olmalarını sağlamak için giderek daha fazla aktarılabilir ekip liderliği ve proje yönetimi becerileri arıyor.
 • Bir CAL yeterliliği ile yalnızca ilgili teknik beceri ve bilgileri değil, aynı zamanda başarılı bir lider yapan aktarılabilir becerileri de geliştirme fırsatına sahip olacağınızdan emin olun.

Eşsiz çift diploma programı

Bir CAL yeterliliği ile yalnızca ilgili teknik beceri ve bilgileri değil, aynı zamanda başarılı bir lider yapan aktarılabilir becerileri de geliştirme fırsatına sahip olacağınızdan emin olun. Kariyerinizde rekabet avantajına sahip olmanızı istiyoruz. Bu nedenle, daha fazla talep gören beceri seti sunmak için bir entegre çift diploma ve ikili yeterlilik kursları paketi oluşturduk.

Kendinize yüzlerce saatlik çalışma süresinden tasarruf edin

 • Entegre bir çift diploma yeterliliği seçerek zamandan ve paradan tasarruf edin. Kurslarımız, size yüzlerce saatlik çalışma süresi kazandıran benzersiz bir paket oluşturmak için iki ayrı yeterlilikten birimleri birleştirir.

Kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olacak benzersiz beceri setleri

 • Birimlerimiz, endüstri liderlerine danışılarak elle seçilir ve bütünsel ve geleceğe odaklı kurslar oluşturmak için tasarlanmıştır. Becerilerinize ve kariyer hedeflerinize uygun doğru kombinasyonu bulun.

Ulusal olarak tanınan iki yeterlilik

 • Kursunuzu tamamladığınızda iki ayrı yeterlilikle birinci olacaksınız. Akredite kursları entegre etmek, size tüm sektörlerde saygı duyulan pratik beceriler ve ileri eğitim için Pathways

Yolculukları boyunca öğrencilerimize odaklanın

Burada CAL'de, kayıttan mezuniyete ve ötesine kadar öğrencilerimizin başarısına bağlıyız.

Her CAL ekip üyesi, öğrenme yolculuğunuzda başarılı olmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır.

 • TAFE'lerin, üniversitelerin ve büyük RTO'ların aksine, CAL'de sadece bir sayı olarak görülmeyeceksiniz . Size olan bağlılığımız, hedeflerinizi anlamak için zaman ayırmak, kişiselleştirilmiş ve esnek öğrenme çözümleri sunmakla başlar ve tutkulu mentorlar ve destek ekipleri tarafından yönlendirilir.
 • Kendi koşullarınıza sahip bir birey olarak, benzersiz eğitim ihtiyaçlarınız vardır ve amacımız, öğrenme yolculuğunuzu sizin için uygun bir şekilde desteklemektir. Bir öğrenme planını özelleştireceğiz ve size ve deneyiminize uygun Pathway Kariyer hedefiniz ne olursa olsun, oraya ulaşmanıza yardımcı olacağız.
 • İhtiyacınız olduğunda benzersiz desteğin keyfini çıkarın. Herkesin farklı bir öğrenme stili olduğunu ve farklı düzeylerde ve türde desteğe ihtiyaç duyduğunu anlıyoruz. Hızlı yanıt veren Canlı Sohbet, deneyimli bir Öğrenim Koçuyla planlanmış bire bir koçluk seansları, güler yüzlü destek ekibinden check-in'ler ve daha fazlası gibi çeşitli destek seçenekleri sunuyoruz.

Eşsiz destek ve esneklik

CAL ile eğitim aldığınızda, kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya kendimizi adadığımızdan emin olabilirsiniz. Rakiplerimizin aksine, RPL, kurs transferleri veya isteğe bağlı 6 aylık uzatmanız için pahalı ücretler talep etmiyoruz. Amacımız, tüm öğrenme yolculuğunuz boyunca sizi ihtiyaç duyduğunuz şekilde desteklemek ve kalifikasyonunuzu elde etmenize yardımcı olmaktır.

RPL için ücret yok

 • Sizi mevcut bilgi ve becerileriniz için tanımak istiyoruz. Önceki Öğrenmenin Tanınması (RPL), zaten yetkin profesyonellerin bir yeterliliği daha hızlı elde etmeleri için etkili bir yoldur. Diğer RTO'lardan farklı olarak, RPL için başvuru ücreti veya RPL için birim başına ücret talep etmiyoruz.

Transfer veya ertelemelerde ücret yok

 • CAL'de, kariyer hedeflerinize en uygun Pathway bulmak için sizinle birlikte çalışacağız. Bu nedenle öğrencilerimiz için kurs transferleri için sıfır ücret sunuyoruz. Öğrencilerimizin yoğun yaşamlarına uyum sağlamak için ücretsiz 90 günlük erteleme ve ayrıca bir adet ücretsiz 6 aylık uzatma sunuyoruz.

30 Günlük Risksiz Garanti

 • Kursunuzu seveceğinizden eminiz. Ancak, kursun doğru olmadığını fark ederseniz, ilk 30 gün içinde kurs ücretlerinizi 150$'lık küçük bir yönetim ücreti düşüldükten sonra tamamen geri almak için geri çekebilirsiniz. Sadece 14 güne kadar iade süresi sunan diğer RTO'ların aksine, CAL'de öğrencilerimize 30 gün sunuyoruz.

Yeniden kayıtlar ve uzantılar

 • Öğrencilerimizin öğrenim yolculuklarına devam etmelerine yardımcı olmak için, kurslarını tamamlamak için en iyi konumda olmalarını sağlamak için ücretsiz 6 aylık bir uzatma sunuyoruz. Ayrıca yeniden kayıtlar sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeniden kayıtlar için kurs ücretinin tamamını asla talep etmeyeceğiz (bazı ücretler geçerlidir).

Kariyeriniz için gerçek sonuçlar

Sadece bir kağıt parçası değil, gerçek sonuçlar sağlamaya odaklanıyoruz.

 • Öğrenme Koçlarımızı elle seçmemizin nedenlerinden biri, öğrencilerimize değerli mentorluk sağlamak için deneyim ve zihniyete sahip olmalarını sağlayabilmemizdir. Bu, bir değerlendirme ile çalışmanın ötesine geçer, öğrencilerin orada bulunan ve bunu yapan biriyle konuşmaları için bir fırsattır. Birinden fikir alma, liderlik hakkında daha derin bir anlayış edinme ve hemen kullanabileceğiniz uygulamalı tavsiyeler alma fırsatı.
 • Öğrenme Koçlarımız sadece eğitmenler değil, endüstri liderleri ve akıl hocalarıdır - ve bire bir destek için tüm öğrencilerimiz için hazırdırlar.

Gerçek Sonuç Garantisi

Gerçek Sonuç Garantimiz, size ve kariyer hedeflerinize olan bağlılığımızdır ve çalışmalarınızın size gerçek dünyada faydalar sağlamasını sağlar.

Bu garanti, eğitim yolculuğunuzun ötesinde sizi desteklemek için devam eden çalışmalarımızın bir parçasıdır. Ekibimiz, değerlendirmelerimiz ve geri bildirimlerimiz, yalnızca kursunuzu geçmekle kalmayıp kariyerinizde size yardımcı olmaya odaklanmıştır.

Konumlar

 • Mitcham

  Level 1, 3/630 Mitcham Rd, 3132, Mitcham

sorular