Keystone logo
© The Economist
The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

Tanıtım

The Economist, kuruluşundan bu yana, gerçeklere ve titizliğe dayalı bilgileri savunan, iş ve siyasetle ilgili her şey için güvenilir bir kaynak olarak kendini kanıtlamıştır.

The Economist'in dünya vizyonu, tarzı ve felsefesi onu diğerlerinden ayırır. Uluslararası bir odak ve erişim ile, saygısız ve bağımsız kalırken nesnel analiz ve orijinal içgörü sağlar.

The Economist Hakkında

The Economist, küresel perspektifi ve benzersiz sesiyle, dünyanın dört bir yanından okuyuculara ve izleyicilere uluslararası ilişkiler konusunda güvenilir bir filtre sağlamak için dijital teknolojiden yararlandı. The Economist, kısa, net, fikir ve espri anlayışıyla küresel gündemde önemli olan şeyleri ve en önemlisi bundan ne çıkarılacağını damıtıyor. Bu nedenle, dünyanın önde gelen siyasi ve ticari şahsiyetleri de dahil olmak üzere milyonlarca kişi her hafta The Economist'i okuyor.

The Economist çevrimiçi kursları

The Economist'in görüşlerin nesnelliği ve içgörünün özgünlüğü, katılımcıları kendi bağlamlarında küresel sorunların etkilerini yönlendirmek için gerekli bilgilerle donatacak olan kurs sunumunda gösterilmektedir. Eşsiz küresel perspektifinden yararlanan The Economist, küresel değişim için etkili bir şekilde planlama yapmak için kavramsal araçlar sağlayan eğitim içeriği oluşturabilmektedir.

Neden The Economist ile çevrimiçi öğrenmelisiniz?

The Economist ve GetSmarter, teorik ve pratik bilgileri harmanlamak için çok çeşitli notlar, infografikler, animasyonlar, videolar ve vaka çalışmaları derledi. Konuk konuşmacılar, The Economist'in uzmanlık alanlarındaki kıdemli editörleri ve alanlarındaki küresel liderlerden oluşmaktadır. Pratik öğretiler, küçük ve büyük grup tartışmaları ile zenginleştirilecek ve görevler, dünyanın dört bir yanından katılımcıların katılımını sağlamak ve onlara meydan okumak için tasarlanmıştır. Bireysel organizasyonlar ve roller için alaka ve çıkarımları ortaya koyan kurs, her katılımcının iş ve profesyonel yaşamına sürekli değer katar.

Temas

+1 847 440 3906
[email protected]

Konumlar

  • London

    John Adam Street,1-11, WC2N 6HT, London

    sorular