We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eli Haney, Northwest University photographer
The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

Tanıtım

177510_button_read-more-on-the-institutions-website4.png

The Family Institute at Northwestern University araştırma, eğitim ve klinik hizmetler aracılığıyla, çocukları ve ergenleri, çiftleri, aileleri ve bireyleri güçlendirmeye ve iyileştirmeye kendini adamış, ülkenin önde gelen ilişki temelli davranışsal sağlık kuruluşlarından biridir.

Misyonumuz ve Yaklaşımımız

Yaşamları boyunca çocukları, yetişkinleri, çiftleri ve aileleri desteklemek için doğru ortakları bir araya getirerek tüm aile sistemini güçlendirmeye ve iyileştirmeye derinden bağlıyız. Araştırmacılar, eğitimciler ve terapistler olarak, değişimi görmek için müşterilerimiz ve ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.

"Aile Enstitüsü, aileyi sizin aileyi tanımladığınız şekilde tanımlar."

Tedaviyi müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına ve hedeflerine uyacak şekilde uyarlarız. The Family Institute'teki her klinisyenin arkasında, sürekli öğrenme, danışma, bilgi paylaşımı ve etkili yönlendirmeler sağlayan 70'in üzerinde klinisyenden oluşan işbirliğine dayalı bir ekip vardır.

Northwestern Üniversitesi ile Ortaklığımız

1965'ten beri eğitimciler, Aile Enstitüsü, Northwestern Üniversitesi'nin Enstitü ve Araştırma Ofisi ile işbirliği içinde, Uygulamalı Psikolojik ve Aile Çalışmaları Merkezi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Northwestern Üniversitesi ile uzun süredir devam eden ortaklığımız, bizi ülkedeki en iyi ilişki temelli davranışsal sağlık lisansüstü eğitim ve araştırma programları arasında sıralamaktadır.

Konumlar

 • Evanston

  Library Place,618, 60201, Evanston

  • Evanston

   Evanston, Amerika Birleşik Devletleri

   sorular