Keystone logo
The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

Tanıtım

Hollywood Tarihimizdir

Sunset Bulvarı'nın tahsis edilmesinden neredeyse 100 yıl sonra, Los Angeles Film Okulu kapılarını açtı. İkonik anları içeren bir hikayede, Şöhret Kaldırımı'nın yaratılmasından Hollywood İşaretine kadar yeni bir bölümüz. Günbatımı, yüzyılın başında bir sığır yolu olmaktan çıkıp kampüsümüzün bulunduğu dünyaca ünlü bulvara gitti.

Her şeyin başladığı yer

RCA Stüdyo B

Vakfımız, kelimenin tam anlamıyla, Hollywood eğlence zengin bir tarihi üzerine inşa edilmiştir. 6363 Sunset Bulvarı'ndaki binamız aslen Elvis Presley, Rolling Stones, The Grateful Dead, Henry Mancini ve diğerleri gibi efsanevi müzik sanatçıları tarafından kullanılan bir kayıt stüdyosu olan tarihi RCA binasıydı. 1970'ler boyunca 21 Nisan 1964’te kapılar.

Denise Jans / Unsplash

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpg

Misyonumuz Sizin Eğitiminiz

Birlikte Büyüyelim

LAFS'yi açtığımızda, hedefimiz mevcut endüstri profesyonellerinin bilgilerini yeni nesil film yapımcılarıyla paylaşabilecekleri bir okul kurmaktı, ama bu sadece başlangıçtı.

2009 yılında, bilgisayar programlarımızda ön lisans derecesini girerek eğitim tekliflerimizi önemli ölçüde genişlettik. 2012 yılında ilk lisans lisans programımızı Entertainment Business ile gerçekleştirdik. Grafik Tasarım ve Dijital Film Üretimi alanında güçlü çevrimiçi dereceler oluşturdukça, büyümeye devam ediyoruz. Uzun bir yol kat ettik, ama yolculuk faydalı ve heyecan vericiydi ve artık bitmedi.

Çevrimiçi Dereceler

Heyecan verici çevrimiçi Lisans ve Önlisans programlarımız olağanüstü Öğrenme Yönetim Sistemimiz üzerinden çevrimiçi olarak% 100 sunulmaktadır.

Dijital Film Yapımı - Online

Lisans Derecesi Programı

Öğrencilerimiz tüm üretim kapsamını öğrenir. Programımız sizi eğlence sektöründe uzun ve verimli bir kariyer sürdürmenize yardımcı olacak estetik değerlere, eleştirel düşünceye, problem çözme ve analitik becerilere sahip olmaya hazırlar.

Eğlence İşi - Online

Lisans Derecesi Programı

Eğlence iş profesyonelleri, her film, konser, albüm, spor takımı ve sanatçının başarısının arkasındaki itici güçtür. Çevrimiçi programımızla, eğlence markalarını başlatmak ve tanıtmak için gereken yaratıcı fikirleri nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz.

Grafik Tasarımı - Çevrimiçi

Lisans Derecesi Programı

Programımız sizi görsel bir yenilikçi olmaya hazırlar. Fotoğrafçılık, hareketli grafikler, baskı, web ve deneyim tasarımı ile fikirleri nasıl kavramsallaştıracağınızı, çekici görseller yaratabileceğinizi ve mesaj ileteceğinizi öğrenin.

Müzik Yapım - Online

Bilim Derecesi Programı Önlisansı

Bir şarkıyı bir konseptten iyi üretilmiş ve başarılı bir kayda dönüştürmenin ne gerektiğini öğrenin. Çevrimiçi programımız üç çalışma alanına odaklanır: kompozisyon, prodüksiyon ve müzik yönetiminin işletme yönü.

Animasyon - Çevrimiçi

Lisans Derecesi Programı

Çevrimiçi bilgisayar animasyon programımızdan öğreneceğiniz becerilerle yeni dünyalar inşa edin. Profesyonellerin film, TV, oyunlar ve daha fazlası için grafikler oluşturmak için kullandıkları yazılım ve teknikleri öğrenirken kişisel sanatsal tarzınızı geliştireceksiniz.

Sunset Bulvarı

Bir Zaman Çizelgesi

1904

22 mil uzunluğunda ve eski bir sığır yolunu izleyen Sunset Bulvarı, 1904 yılının Mayıs ayında adanmıştı. Günbatımı, adı olabilirdi, ancak bulvarın büyük açılışı, atlı bir otomobil geçidi olarak LA tarihinde yeni bir çağın şafağıydı şu anda şehir merkezini o zamandan bağımsız olan Hollywood kentine bağlayan karayolu üzerine konulmuş vagonlar ve elektrikli vagonlar.

1923

Mt. 45 ayak yüksekliğindeki harflerle Lee, Hollywood Burcu ilk olarak 1923 yılında “Hollywoodland” adlı yerel konut geliştirme için bir reklam olarak yaratıldı. 1949'da, Hollywood Ticaret Odası, yalnızca gelişmeyi değil, tüm bölgeyi yansıtacak şekilde “Hollywood” u heceleyerek “Arazi” nin kaldırılması gerektiğini belirtti.

1929

İlk Akademi Ödülleri sunumu, 16 Mayıs 1929'da, 270 kişiden oluşan bir izleyici ile Hollywood Roosevelt Otel'de gerçekleşti. Törene konuk biletinin ücreti sadece 5 dolardı ve ilk Akademi Ödülü Emil Jannings'e Son Komuta ve Tüm Etlerin Yolu'ndaki performansları için En İyi Erkek Oyuncu olarak verildi.

1958

2.300'den fazla yıldızdan oluşan Walk of Fame, Gower'den La Brea'ye 2,1 km uzaklıktadır. 1950'lerin başlarında, Hollywood Ticaret Odası Başkanı EM Stuart, Walk'ı “… dünyanın dört bir köşesinde cazibe ve heyecan anlamına gelen bir topluluğun ihtişamını korumak” için bir araç olarak önerdi. İnşaat 1958'de başladı.

1911

27 Ekim 1911, The Nestor Motion Picture Company, Hollywood ve ilk film stüdyosunu, Sunset ve Gower'ın köşesindeki kepenkli Blondeau Tavern binasının ne olduğunu kiralayarak ayda 40 dolara açtı. İlk sinema sahnesi, meyhanenin arkasına inşa edildi.

1927

Grauman Çin Tiyatrosu 18 Mayıs 1927'de açıldı. İlk ıslak çimento el izi ve imzası, bugün hala görülebildiği sağ afiş kioskunda çalışmasını oyalayan inşaat ustası Jean Klossner'dendi.

1942

4 Haziran 1942'de kurulan Capitol Records, ABD'deki ilk Batı Kıyısı tabanlı etiketti. 1956'da, Hollywood ve Vine'un batısındaki Capitol Records Tower açıldı. Binanın tasarımı, Lou Naidorf'un lisansüstü okul çizimlerine dayanıyordu ve sadece bir döner tabladaki kayıt yığınına benzemesi de bir tesadüf.

1999

Sunset Bulvarı'nın tahsis edilmesinden yaklaşık 100 yıl sonra, Elvis ve The Rolling Stones tarafından kullanılan 6363 Sunset'teki tarihi RCA Binası, Los Angeles Film Okulu olur. 1999 yılının mayıs ayında, Oliver Stone açılış törenine liderlik eder ve Hollywood'un altın mirasındaki rolümüze başlar.

Konumlar

  • Los Angeles

    6363 SUNSET BOULEVARD, , Los Angeles

sorular