Keystone logo
The Los Angeles Film School Online Bachelor of Science of Animasyon, Görsel Efekt Yoğunlaştırması
The Los Angeles Film School Online

Bachelor of Science of Animasyon, Görsel Efekt Yoğunlaştırması

Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri

36 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

USD 54.000 / per year *

Uzaktan Eğitim

* Toplam öğrenim ücreti. Ek ücretler geçerli olabilir.

Tanıtım

Bugünün eğlence endüstrisi, üretimin her aşamasında sanatçılara ihtiyaç duyuyor. Visual Effects programımız sizi storyboard, eskiz ve modellemeden karakter canlandırmasına, özel efektlere ve son kompozisyona kadar tüm üretim hattında yönlendirir. Sanatınızı ekrana getirmeye hazır mısınız?

Animasyon Lisans Derecesi programı, modern multimedya teknolojilerini kullanan ve günde 24 saat erişilebilen güvenli bir web tabanlı platform olan benzersiz Öğrenme Yönetim Sistemimiz (LMS) üzerinden% 100 çevrimiçi olarak sunulan 120 dönemlik kredi saat lisans programıdır. internet. Çevrimiçi öğrenciler bu sistemi video içeriğini görüntülemek, proje çalışması ve ödevleri almak ve göndermek, test ve sınavlara girmek, eğitmenler ve sınıf arkadaşlarıyla iletişim kurmak ve notları ve kurs ilerlemelerini gözden geçirmek için kullanırlar. Çevrimiçi öğrenme ortamımız, dinamik, kendi kendine yönelimli ve işbirliğine dayalı öğrenme etkinliklerini desteklemek için çeşitli öğretim materyalleri oluşturmak için etkileşimli ve web tabanlı ortamların bir kombinasyonunu kullanır. Bu etkinlikler, öğrencilere daha çeşitli öğrenme seçenekleri sunabilir ve öğrenciler ile eğitmenler arasında daha anlamlı işbirliğini teşvik edebilir.

Ricardo Rocha / Unsplash

So this was shot in the middle of the night, on an old pier in which only a few people use for fishing with a rod. This pier is located in the city of Almada, and the city on the backgroud is Lisboa.

Ne bekleyebileceğinizi

Görsel Efektlerde yoğunlaşan Online Animasyon Derecemiz, bilgisayar sanatının temelleri ile başlar. Endüstri animatörleri tarafından bitmiş bir ürün oluşturmak için kullanılanlarla aynı araçlarla çalışırken animasyon, çizim ve diğer geleneksel ifade biçimlerinin arkasındaki sanat kavramlarını öğreneceksiniz. Öğrenciler, filmlerde, televizyonlarda, reklamlarda ve daha pek çok yerde aynı bilgisayar animasyonlu öğeyi geliştirirler.

  • Animasyon programındaki lisans programımız 120 kredi saat ve 36 aydır.
  • Her sınıf, benzersiz Öğrenim Yönetim Sistemimiz (LMS) ile çevrimiçi olarak% 100 teslim edilir.
  • Kurslar Storyboarding içerir

Nasıl çalışır

Lisans programımız, günde 24 saat erişilebilen güvenli bir web tabanlı multimedya platformu olan Öğrenim Yönetim Sistemimiz aracılığıyla çevrimiçi olarak% 100 sunulmaktadır.

Los Angeles Film Okulu - Vimeo'daki Los Angeles Film Okulu'ndan Çevrimiçi Öğrenme.

Dişli ve Yazılım

Yaratıcı insanlar yaratıcı araçlara ihtiyaç duyar. Dijital animatör olarak, bilgisayarınız tuval, palet ve boya fırçası hepsi bir arada haline gelir. Bir öğrenci olarak, seçilen endüstri yazılımıyla yüklenen kendi güçlü dizüstü bilgisayarınızı içeren bir TechKit alacaksınız. *

* Özel tip dişli ve vites bilgileri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Hedefler

Çevre ve Karakter Tasarımında yoğunlaşarak canlandırma alanında Bilim Lisansı, öğrencilere 3B modelleme, materyaller, dokular, boru hattı iş akışları ve entegrasyon, hem film hem de ortamlar için hem karakter hem de ortamlar tasarlama ve geliştirme bilgisi kazandırmak için tasarlanmıştır. Bilgisayar Animasyon endüstrisindeki oyunlar. Öğrenilen bilgi, öğrencileri bilgisayar animasyonu filminde ve oyun endüstrisinde giriş seviyesi pozisyonları için Karakter Modelleme, Çevre ve Bak Geliştirme Sanatçıları olarak niteleyecektir. Derece programının güçlü 3-D bilgisayar grafikleri odağının yanı sıra, öğrenciler periferik medyada başka beceriler de geliştirecek ve ilgili alanlardaki fırsatlarını artıracak dijital dersleri tamamlayacaklar. Teknik yeterliliğe ve yaratıcı gelişime ek olarak, müfredat, öğrencilerin yaşam öğrenmeye katkıda bulunan eleştirel düşünme, problem çözme ve analitik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur ve bilgisayar animasyonu ve eğlence ve medya alanında uzun ve verimli bir profesyonel kariyer sürdürmeye yardımcı olacak araçlar sağlar. endüstrisi.

Okul Hakkında

sorular