Keystone logo
© BIMM University
The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

Tanıtım

Bizim hikayemiz

The Open College of the Arts 1987 yılında, Tüketici Derneği, Ulusal Genişleme Koleji ve Açık Üniversite gibi birçok vatandaş merkezli ve eğitici girişimin ardındaki itici güç olan Dartington'dan Lord Young olan Michael Young tarafından kuruldu.

Young'ın asıl vizyonu, kamuoyuna, ön yeterlilikler veya kısıtlamalar olmaksızın, uzaktan eğitim eğitimi ile yüksek kaliteli sanat dersleri alma şansı vermekti. OCA'yı insanların hayatlarını dönüştürmenin bir aracı olarak gördü ve onlara profesyonel sanatçıların rehberliğinde yaratıcı yeteneklerini ifade etme fırsatı ve becerilerini kazandırdı. Hala bu değerler ile yaşıyoruz.

Bugün OCA, hayırseverlik amacı sanat eğitimine katılımı genişletmek olan başarılı bir eğitim yardımcısıdır. Her yıl 2000'in üzerinde öğrenci, açık öğrenim yoluyla yaratıcı ve görsel sanatlar dersleri ve dereceleri üzerinde çalışmaktadır. OCA stratejisi bir Mütevelli Heyeti tarafından belirlenir. Merkez ofislerimiz, Güney Yorkshire'daki Barnsley'deki eski bir çatı katında yer almaktadır ve tüm öğretmenlerimiz evlerinden veya stüdyolarından çalışmaktadır.

OCA, Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi'nin bir parçasıdır

Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi (UCA), İngiltere'nin güneydoğusundaki beş kampüste sanat, mimarlık, iletişim, tasarım ve medya alanlarında çeşitli kurslar sunan Birleşik Krallık'ın önde gelen uzman üniversitelerinden biridir. Mezunlar Zandra Rhodes, Karen Millen ve Tracey Emin içerir.1 Kasım 2016'da, The Open College of the Arts , Yaratıcı Sanatlar Üniversitesi'nin bir parçası oldu. Bu birleşme, 2010 yılında kurulan yakın bir çalışma ilişkisi üzerine kurulmuştur.

Öğrenci Derneği (OCASA)

Kayıt olduğunuzda, öğrencilerin sesi olarak hareket eden OCA Öğrenci Derneği'nin (OCASA) bir parçası olursunuz. Üniversite öğrenci temsilini ciddiye alır. OCASA başkanı yönetim kurulu toplantılarımıza katılarak öğrencinin sesi en yüksek seviyelerde duyulur.

Konumlar

  • Barnsley

    Redbrook Business Park Wilthorpe Road, S71 1ET, Barnsley

sorular