Keystone logo
The Poynter Institute

The Poynter Institute

The Poynter Institute

Tanıtım

The Poynter Institute , gazetecilikte küresel bir liderdir. Yurttaşlarla etkileşim kurmak ve onları bilgilendirmek isteyen herkes için dünyanın önde gelen eğitmeni, yenilikçi, düzenleyicisi ve kaynağıdır.

Poynter, vatandaşların sağlıklı demokrasilere katılmalarına yardımcı olan ifade özgürlüğünü, sivil diyaloğu ve zorlayıcı gazeteciliği savunur. Dünyanın her yerinden gazetecileri, güçlü insanları sorumlu tutmaları ve fikir piyasasında dürüst bilgileri desteklemeleri için hazırlıyoruz.

Poynter, gazeteciliğin çeşitli zanaatlarını daha yüksek misyon ve amacına bağlayan ilham verici ve pratik bir yerdir. Poynter, kişiden kişiye koçluk ve yoğun uygulamalı seminerlerden etkileşimli çevrimiçi kurslara ve medya haberciliğine kadar, gazetecilerin kariyerleri boyunca becerilerini geliştirmelerine ve hikaye anlatımını geliştirmelerine yardımcı olur.

Gazetecilik, teknoloji ve kamu yararının kesişimini keşfetmek için Poynter öğretim üyelerini ve endüstri uzmanlarını bir araya getiriyoruz.

Kişiselleştirilmiş koçluk ve uygulamalı seminerlerden etkileşimli çevrimiçi kurslara kadar, Poynter öğretimi becerilerinizi geliştirmek, kariyerinizi geliştirmek ve hayal gücünüzü ateşlemek için tasarlanmıştır. Fakülte üyelerimiz ve sektörün en parlak beyinleri ve en başarılı gazeteciler ve eğitimciler tarafından yönetilen Poynter deneyimi, sizi yetenekli öğretmenlere ve zanaatın diğer öğrencilerine bağlar.

Haber kuruluşlarına ait olsun ya da bağımsız girişimciler olarak çalışan yöneten, düzenleyen, üreten, programlayan, raporlayan, yazan, blog yazan, fotoğraflayan ve tasarlayanlara öğretiyoruz. Ortaokul, lise ve kolejde öğretmenlik yapanlara ve öğrencilere - yarının gazetecilerine öğretiyoruz. Ve halkın üyelerine gazeteciliğin nasıl üretildiğini daha iyi anlamalarına ve güvenilir olup olmadığını kendilerine nasıl söyleyebileceklerini öğretiyoruz.

Konumlar

  • Saint Petersburg

    3rd Street South,801, 33701, Saint Petersburg

    sorular