Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
The University of North Carolina Chapel Hill

The University of North Carolina Chapel Hill

The University of North Carolina Chapel Hill

Tanıtım

UNC-Chapel Hill'in çevrimiçi programları ve kursları, tüm dünyadaki ilgili vatandaşlara, profesyonellere ve liderlere Carolina halk eğitiminin avantajlarını getiriyor. Amacımız, konumunuz, ırkınız, deneyiminiz, dünya görüşünüz, yetenekleriniz veya kimliğiniz ne olursa olsun herkese akademik ve kariyer başarısına eşit erişim sağlamaktır.

Çeşitli profesyonel okullar, merkezler ve enstitüler aracılığıyla sunulan UNC-Chapel Hill'in çevrimiçi programları ve müfredatı, akademik ve profesyonel ilgi alanlarınızı kariyerinizin herhangi bir aşamasında zenginleştirici deneyimlere dönüştürmenize yardımcı olur.

Neden UNC-Chapel Hill Online'ı seçmelisiniz?

UNC-Chapel Hill, yenilikçi öğretimi ve çığır açan araştırmalarıyla tanınan küresel bir liderdir. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski devlet üniversitesi olan Carolina, Kuzey Carolina ve ötesindeki insanlar için daha güçlü, daha çeşitli bir ekonomi inşa etmede çok önemli bir rol oynamıştır.

UNC'nin çevrimiçi öğrenme deneyimleri, nerede yaşadığınıza bakılmaksızın , Tar Heel topluluğunu birleştiren eşsiz eğitim fırsatları ve disiplinler arası bir işbirliği kültürü bekleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Konumlar

  • Chapel Hill

    Chapel Hill, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular