Keystone logo
The University of Southern Mississippi Online

The University of Southern Mississippi Online

The University of Southern Mississippi Online

Tanıtım

50 eyaletin tamamından ve dünyanın birçok ülkesinden kayıtlı öğrencilerle, Güney Mississippi Üniversitesi, çevrimiçi derecelerimiz için çok çeşitli öğrenci popülasyonunu çekmektedir. Öğrencilerimizin çok çeşitli geçmişleri vardır, ancak hepsinin ortak bir amacı vardır: eğitimleri.

Mükemmel çevrimiçi koleje karar vermek zor olabilir, ancak Güney Mississippi Üniversitesi bunu kolaylaştırıyor. Uygun fiyatlı eğitimimiz, eğitiminize daha fazla konsantre olmanızı sağlar; bunun için nasıl ödeme yapılacağı değil. Çevrimiçi derslerimiz, yüz yüze sınıflarımızla aynı eğitmenler tarafından verilmektedir, böylece programınızda aynı eğitimi aldığınızı bilerek rahat edebilirsiniz. Uygun fiyatlı çevrimiçi üniversite deneyimimizle birleştirilmiş yüksek kaliteli bir eğitim, Güney Miss'de Çevrimiçi'den herhangi bir çevrimiçi dereceyi büyük bir değer haline getirir!

Southern Miss'de lisans ve yüksek lisans düzeyindeki çeşitli çevrimiçi derece programlarını keşfedin. İster lisansınızı ister yüksek lisansınızı tamamlarken sizinle ortak olacak çevrimiçi bir kolej arıyor olun, University of Southern Mississippi kullanışlı, esnek bir öğrenme platformu sunar istediğiniz çevrimiçi dereceyi tamamlamanıza izin verir.

Konumlar

  • Hattiesburg

    College Drive,118, 39406, Hattiesburg

    sorular