We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eva Dang
The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

Tanıtım

Birleşik Krallık'taki Sözleşme Yönetimi Koleji, Mühendislik, İnşaat, Yönetim, İngilizce ve Eğitim ve CPD kursları için önde gelen çevrimiçi bir devam kolejidir.

Küresel bir organizasyon olarak, tüm dünyadaki öğrencilere Çevrimiçi Katılım (Canlı Online) dersleri vermektedir. Parlak meslek edinmeye devam edecek ve inşaat sektörünün enerjik küresel liderleri haline gelebilecek geleceğin profesyonellerine İmar Sektörüne gelişmiş diploma seviyesi kursları, profesyonel uygulama dersleri, CPD ve Eğitim Kursları sunuyor. Ek olarak, NESOL adlı etkili bir İngilizce dil programı da sunmaktadır ve bu program diğer dillerin konuşmacıları için Anadili İngilizce sunmaktadır.

Online Seyirlik kursu, iş yerinizden ayrılmanızın zorunlu olmadığı anlamına gelir; evinizi ve ailenizi terketmeniz gerekmez. Evinizde veya yurtdışındaki öğrenim merkezlerimizden canlı çevrimiçi derslere ve eğiticilere katılacaksınız. College, uygun bir kurs ücretiyle standart İngiliz eğitimini öğrenmek için harika bir fırsat sunuyor. Online Seyirlik kurslarıyla sınıfta bir ortamda sanki hissedeceksiniz.

Kolej, Sözleşme ve Ticaret Yönetiminin kurulmasından gurur duyuyor Kurslar ve başarılarından katma değer ve standart kurslar aracılığıyla. Kalitesi ve derslerin değerini iş pazarında lider vardır mezunlarının başarısı yansıtılır.

İhtiyaçlarınızı ve ilgi alanlarınızı karşılayan doğru kursun seçiminde zorluk çekebilirsiniz ve kolejde, Güney ve Doğu Asya'da ve Orta Doğu'da yerel kariyer danışmanları veya merkezleri yardım etmelidir. Üniversite de gelecekte Rusya ve Güney Amerika'ya kendi kariyer danışmanlık hizmetlerini genişletmeyi planlıyor. Kariyer danışmanları size rehberlik ve en iyi ilgi ve kariyer hedeflerine karşılayan kursu seçmenize yardımcı olmak için buradayız.

Sözleşme Yönetimi Koleji becerileri tanınan bir yeterlilik ve set sunuyor ve bu gelecekteki kariyer fırsatları ve ilerlemesi için kapıyı açabilirsiniz.

Öğretme ve Öğrenme

Her bir konu için öğretim ve öğrenme stratejileri ders çıktılarından türetilir. Çevrimiçi çevrimiçi dersler, ders notları, dersler, alıştırmalar, grup tartışmaları, öğrencilerin sunuları üzerine geribildirim ve çevrimiçi sunumlar da dahil olmak üzere program hedeflerini gerçekleştirmek için İşbirlikçi Çevrimiçi Katılım dersi öğretim yöntemleri kullanılır.

Etkileşimli bir öğrenme ortamında işbirliğini teşvik eden Online Katılım modeli geleneksel olarak içerik dağıtımı ve iletişimi ile teknoloji dünyasına vurgu yapmaktadır.

Bağımsız öğrenmeyi desteklemek için çeşitli çevrimiçi öğrenme kaynakları geliştirilmiştir. Ders notları, okuma listeleri, ödevler ve öğreticiler brifingleri bağımsız çevrimiçi öğrenmeyi destekler. Öğrencilerin yoğun bir şekilde okumaları beklenir. Okuma, belirli konularda derinlemesine araştırmak, bir bakış açısı keşfetmek, sorular geliştirmek ve olası cevapları bulmak için kullanılabilir. Grup çalışması, öğrencilerin kolektif veya kooperatif çalışma süreçlerini organize etmeyi ve yapılandırmayı öğrenmeleri için tasarlanmıştır.

Öğrenciler ayrıca öğretim üyeleri ve öğrenciler arasındaki ses ve video etkileşimini kolaylaştıran çevrimiçi canlı konferanslara katılmaya teşvik edilir. Kolej, öğrencilerin ve öğretim görevlileri arasındaki etkileşimi artırmak için öğretim görevlileri ve rehber ile gerçekleştirilecek online ders, öğretici ve tartışmaları kolaylaştırmak için çevrimiçi katılım ve öğrenme merkezlerinin en etkili stratejisini uygulamaya koymuştur.

Konumlar

  • UK Online

    5 St. Georges Yard Farnham Surrey, GU9 7LW, UK Online

sorular