Keystone logo
© Tomas Sackmann | Think Tank Training Centre
Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Think Tank Training Centre

Tanıtım

2005 yılında kurulan Think Tank Eğitim Merkezi, sanatçılara VFX, Oyun Sanatı ve Animasyon alanlarında heyecan verici bir kariyer için onları hazırlayan uzmanlaşmış, kariyer odaklı bir Bilgisayar Grafikleri (CG) eğitimi sağlamaya kendini adamıştır.

Sürekli olarak CG Art için en iyi okullardan biri olarak gösterilen Think Tank öğrencileri, doğrudan çalışan profesyonellerden öğrenir, en son yazılımlarla etkileşime girer, paha biçilmez stüdyo bağlantıları kurar ve sektöre hazır bir portföy geliştirir.

Öğrenciler tamamen Çevrimiçi veya Think Tank'in yenilikçi Hibrit modeli ile eğitim arasında seçim yapabilirler. Hibrit eğitim alan öğrenciler, sürükleyici ve portföy odaklı bir final dönemi için Vancouver, Kanada'daki Think Tank Kampüsüne gitmeden önce 3D Sanatın hem temellerini hem de ileri tekniklerini uzaktan öğrenirler.

Giriş bursu mevcut olmamakla birlikte, öğrencilere programları boyunca liyakate dayalı burs kazanma fırsatları verilmektedir. Kişiselleştirilmiş ödeme planları ve mali yardım danışmanlığı (Kanadalı başvuru sahipleri) da mevcuttur. Kabul Ekibimizin bir üyesiyle bugün bağlantı kurun!

kabul

Think Tank başvurunuzu tamamlamak, zaman, ayrıntılara dikkat ve muhtemelen çalışmalarınızdan bazı örnekler gerektiren çok adımlı bir süreçtir. Ancak yolculuğunuz bir hesap oluşturmakla başlar ve bu çok kolaydır!

İlerlemeniz ilerledikçe kaydedilecek ve istediğiniz zaman düzenleyebileceksiniz. Sona ulaştığınızda, başvuruyu yapmadan önce bir başvuru ücreti ödemeniz gerekecektir. Herhangi bir noktada bir sorunuz olursa ekranın sağ alt kısmındaki sohbet düğmesini kullanarak bizimle konuşun.

Burslar ve fon sağlama

Warner Bros. Discovery ortaklığıyla oluşturulan Doers and Dreamers Dijital Sanatlar Bursu, geçmişte göz ardı edilen topluluklardan sanatçılar için eğlence endüstrisinde fırsatlar yaratmak üzere tasarlandı. Yerliler, Siyahlar ve ırksal grupların üyeleri, engelli kişiler ve LGBTQ2+ toplulukları da dahil olmak üzere Kanada'da yeterince temsil edilmeyen topluluklardan her cinsiyet, yetenek ve kimlikten insanlar bu girişime başvurmaya teşvik edilmektedir.

Bu program yalnızca Kanada Vatandaşları, Daimi Oturma İzni Olanlar ve Yerleşik Göçmenler içindir. Yerliler, Siyahlar ve ırksal grupların üyeleri, engelli kişiler ve LGBTQ2+ toplulukları da dahil olmak üzere Kanada'da yeterince temsil edilmeyen topluluklardan her cinsiyet, yetenek ve kimlikten kişilerin başvurması teşvik edilmektedir!

Sıralamalar

  • Kanada'da Yaratıcı kurum kategorisinde 1. sırada
  • Kuzey Amerika'da görsel efektler kategorisinde Okullar arasında 1. sırada
  • Dünya Çapında Oyun Tasarımı ve Geliştirmede 3. Sırada
  • Kanada'da 3d animasyonda Okullar arasında 1. sırada

Konumlar

  • North Vancouver

    107 W Esplanade North Vancouver, British Columbia Canada, V7M 1A1, North Vancouver

sorular