Keystone logo
Transcend Peace University

Transcend Peace University

Transcend Peace University

Tanıtım

Transcend Peace University , TPU, şu anda başkanı olduğu, barış çalışmaları akademik disiplininin temel kurucu figürü olarak tanınan Prof. Dr. Johan Galtung tarafından yönetilen tamamen çevrimiçi bir üniversitedir. Disiplinler arası kurslarımız, barış ve kalkınma çalışmaları ile ilgili konuları kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu alandaki uzmanlar olarak çözüm odaklı yaklaşımlara vurgu yapıyoruz. Öğretim üyelerimiz önde gelen barış akademisyenleri ve uluslararası kabul görmüş arabuluculardır. TRANSCEND'in eğitim enstitüsü TPU'nun amacı, öğrencilerimize profesyonel barış ve gelişim çalışmaları için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmaktır.

TPU, öğrencileri çatışma dönüştürme ve çözümleme konularında analitik ve pratik yeterlilikle donatır. Metodolojimiz, dünyanın her yerinden seçkin araştırmacılar ve uygulayıcılar tarafından sağlanan elli yılı aşkın bilgiden yararlanmaktadır.

12 haftalık ve 6 haftalık (Yaz Oturumları) çevrimiçi kurslarımız, üst düzey analitik barış ve çatışma yeterliliğine ihtiyaç duyan öğrenciler de dahil olmak üzere hükümete ve hükümet dışı uygulayıcılara yöneliktir . Galtung Enstitüsü , güney Almanya'da ilave yerinde eğitimler sunmaktadır - daha fazla bilgi için lütfen enstitünün ana sayfasını ziyaret edin: www.galtung-institut.de .

TPU çevrimiçi kursları, lisansüstü veya lisansüstü seviyedeki katılımcılara veya eşdeğer deneyime sahip kişilere hitap eder. Katılım, akademik kurs eğitmenleri tarafından gönderilen materyalleri okuma ve analiz etme, grup tartışmalarına ve ödevlere aktif olarak katılma ve okuma ve yanıtlama sürelerine saygı gösterme taahhüdünü gerektirir. Geçmiş deneyimlerimiz, katılımcıların kurstan tatmin edici bir şekilde faydalanmak için haftada altı ila sekiz saatten az olmamak üzere hazır olmaları ve buna istekli olmaları gerektiğini kanıtlamıştır.

Kurs başına ücret, OECD ülkelerinden katılımcılar için 800 € ve OECD dışındaki ülkelerden katılımcılar için bahar ve sonbaharda 12 haftalık kurslar için 400 € ve OECD ülkelerinden katılımcılar için 400 € ve 6 haftalık yaz kursları için OECD dışı ülkeler.

Lütfen kurslarımızın sınırlı bir minimum ve belirli bir maksimum katılımcı sayısını barındıracak şekilde tasarlandığını anlayın. Asgari eşik karşılanmadığında, kursu iptal etme hakkını saklı tutarız ve maksimum eşik aşıldığında, başka bir kursa kaydolmak veya bir sonraki dönem için başvurmak için başka başvurular teşvik edilecektir. Bunlar, öğretimimizi ve çevrimiçi öğrenme deneyiminizi geliştirmeye hizmet eden kalite kontrol ölçüleridir.

Çalışmalarınızı derinleştirmek için lütfen Transcend Peace University programının yerinde taşıyıcısı olan ve güney Almanya'da Grenzach-Wyhlen TPU dönemlerinde Çatışma Dönüşümü hakkında yerinde eğitimler sunan Galtung Enstitüsü'nü ziyaret edin .

Konumlar

  • Grenzach-Wyhlen

    Markgrafenstraße,42A, 79639, Grenzach-Wyhlen

    programlar

    sorular