Keystone logo
Trident University International

Trident University International

Trident University International

Tanıtım

Bölgesel akreditasyona sahip TRIDENT Üniversitesi, TRIDENT benzeri olmayan dinamik bir öğrenme yaklaşımı yaratan üç temel farklılaştırıcıdan oluşur. EdActive ™ Öğrenme benzersizdir çünkü öğrenme çıktıları, öğrencilerimizi düşünme, öğrenme ve problem çözme yeteneklerini geliştirerek işyerine hazırlar. Günlük mikro yönetim olmadan% 100 erişilebilir çevrimiçi, yetişkin öğrencilerin yönetilebilir bir hızda başarılı olmalarını sağlayan esnek bir öğrenim ortamını destekler. Uygun fiyat, öğrencilerimiz için genel başarımızın anahtarıdır. Öğrenim ücretlerimizi olabildiğince düşük tutuyoruz, böylece öğrenciler harika bir değerde mükemmel bir eğitim alıyorlar.

TRIDENT misyonu, öğrencileri akademik, kişisel ve profesyonel olarak hazırlamak için kariyer odaklı, kültürel açıdan çeşitli ve coğrafi olarak dağınık bir öğrenci topluluğunun çeşitli eğitim ihtiyaçlarını sağlamaktır.

TRIDENT , yetişkin öğrenciler için tercih edilen üniversite olmayı hedeflemektedir ve akademik mükemmellik, satın alınabilirlik ve eğitimde ilerlemede lider olarak tanınmaktadır.

Konumlar

  • Cypress

    Plaza Drive,5757, 90630, Cypress

    sorular