Keystone logo
Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Tufts University - School of Engineering

Tanıtım

Tufts Mühendislik Okulu Hakkında

Tuft'ların mühendislik programları, gittikçe birbirine bağlı küresel toplumumuzdaki akademik disiplinlerin geleneksel sınırlarına, araştırmalarına ve mühendislerin rollerine meydan okuyor. Her gün, Tufts araştırmacıları tıbbi teşhis ve tedaviyi iyileştirmek için yeni araçlar geliştiriyorlar; daha yeşil bir gelecek için yeni malzemeler; daha akıllı, daha güçlü bilgisayarlar; ve yarının mühendislerini eğitmek için yenilikçi yollar.Tufts Gordon Institute tarafından sunulan altı akademik bölümün yanı sıra Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisans, yüksek lisans ve doktora programları, mühendislik öğrencilerine uzmanlık ve disiplinler arası keşif doğru karışımı verir.

Akademisyenler

Tufts yüksek lisans programları, lisansüstü eğitimden kariyerinize sizi yönlendirecek yakın fakülte etkileşimleri tarafından ayırt edilen olağanüstü bir akademik deneyim sunar. Sanat ve bilim dallarında ve mühendislik alanında bir dizi program ile Tufts, araştırma yoğun bir kurumun kaynaklarını destekleyici, ortak bir atmosferle birleştirir.Derece programları şunlardır:

 • Doktora programları
 • Yüksek lisans programları
 • Sertifika programları

Yüksek lisans öğrencileri ve doktora sonrası kursiyerler, bireyler olarak ve araştırma ekiplerinin hayati üyeleri olarak bilgi yaratmaya ve dağıtmaya katkıda bulunur. Burada, ülkedeki en parlak lisans öğrencilerinin bazılarını öğretmenlik ve öğrenim ortakları olarak hizmet etmenin ve onlara rehberlik etme şansına sahip olacaksınız.

Kampüs Özellikleri

Kampüs hayatı

Lisansüstü öğrenci hayatı sayısız ödüller ve zaman zaman zorluklarla dolu. İleri derecenizi sürdürürken, burs ve hayatın rakip taleplerini sınıfın ötesine dengelemeyi öğreneceksiniz.Tufts'da üniversite toplumumuza dahil olmak için birçok fırsat sunuyoruz. Size sunulan müfredat tekliflerini keşfetmenizi ve sizi desteklemek için burada bulunan tesisler, hizmetler ve kaynaklar hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz.

  Konumlar

  • Medford

   200 College Ave, Medford, MA 02155, USA, 02155, Medford

   • Somerville

    200 College Ave, Medford, 02155, Somerville

    • Medford

     College Avenue, 200, 02155, Medford

     sorular