Keystone logo

University of Asia and the Pacific

A logo

Tanıtım

A Asya ve Pasifik Üniversitesi (UA & P) , Kar amacı gütmeyen, yüksek öğrenim kurumu olan ve en seçkin akademik programların bazılarını sunan, özel, kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Asya. Liberal eğitim ve profesyonel uzmanlığın güçlü bir kombinasyonunu sağlar. Oluşumu UA P Öğrenciler, öğrenme, nitelikli ve adanmış öğretmenler, üstün bir fakülte / öğrenci oranı ve iyi bakımlı olanaklar sağlayan bir ortam tarafından kolaylaştırılır.

Tarihçe

UA & P, 1967'de araştırma ve ekonomi ve yönetim lisansüstü dersleri veren bir düşünce kuruluşu olan Araştırma ve İletişim Merkezi olarak başladı. CRC küçük ve göze çarpmayan bir şekilde başladı, ancak yavaş yavaş eğitim faaliyetlerini genişletti. 1995 yılında üniversite statüsünü kazandı ve o zamandan beri Asya Üniversitesi ve Pasifik olarak biliniyor olsa da, görev aynı kalır: bireyde insanın her şeyinin en üst düzeyde gelişmesi.

Başkan

UA & P'nin başkanı Dr. Winston Conrad Padojinog'dur. 2015 yılında dördüncü üniversite başkanlığına getirildi.

Fakülte

UA & P fakültesi, ayrılmış ve yetkili akademisyenlerden ve endüstri uygulayıcılarından oluşur.

Mezunlar

UA & P mezunları, kendi iş ahlakı ve disiplinlerine göre teknik açıdan üstün oldukları şekilde işyerinde kendilerini ayırırlar. Üniversite öğrencileri olarak aldıkları geniş eğitim, mesleki hazırlık ve kişisel oluşumları onları iş yeri için iyi donanımlı hale getirdiler.

Konumlar

  • University of Asia and the Pacific Pearl Drive, Ortigas Center , 1605 , Pasig

sorular