Keystone logo
University of Applied Sciences Aschaffenburg

University of Applied Sciences Aschaffenburg

University of Applied Sciences Aschaffenburg

Tanıtım

Aschaffenburg Üniversitesi

Aschaffenburg Üniversitesi ekonomiyle ilgili, çoğunlukla disiplinlerarası ve yenilikçi kurslar ile karakterizedir. Çalışma ekonomisi ve hukuk ve mühendislik bilimleri alanları, Üniversite şu anda on lisans ve üzerinde berufsbelgeitend tasarlanmış bunlardan biri beş ardışık yüksek lisans programları sunmaktadır.

birçok şirket ve yabancı üniversiteler ile ortaklıklar ile yakın işbirliği onlar giderek küresel işyerinde başarılı çalışmalar için gerekli olan pratik bilgi sahibi öğrencilere garanti.

Akademisi akademik eğitim kalitesi akredite eğitim programları ve ilgili üniversite sıralamasında üst sıralara vurgulanmaktadır. anahtar becerileri ile birleştiğinde Güncel uzmanlık Üniversitesi Aschaffenburg haline aranan profesyoneller ve yöneticiler mezunları olabilir.

model

Aschaffenburg Üniversitesi Uygulamalı Bilimler bir Üniversitesidir. yönetim ve üniversite üyeleri - profesörü (han) ler, çalışan (lar) ve öğrenciler - aşağıdaki değerler ve hedefler dayanmaktadır:

merkezde öğrenciler

Biz eylemlerin odak öğrencileri koymak ve başarılı bir kariyer haline sağlayacak bizim görev olarak görüyorum.

mükemmel öğretim

işgücü piyasasının ihtiyaçları ve gelecekteki toplumsal sorunlara yönelik bir çalışma sunan vardır gerçekleşmiştir. Bu karakterize edilir:

servis Yönlendirme pratik Öğretmenlerin Motivasyon Uluslararasılık

Araştırma ve geliştirme uzmanlığı

Üniversite pratiğe ve uygulamaya yönelik araştırma çalışır. şirketler ve kurumlar ile İşbirlikleri üniversite ve sanayi arasında tutarlı bir bilgi transferi yol açar.

Eşitlik ve aile dostu

Biz kadınlar ve erkekler arasındaki eşitliği teşvik etmek ve çocuk ve aile dostu çalışma ve çalışma koşulları yaratmak.

Güvenmeniz işbirliği ve açık diyalog

İyi bir arada yaşama ve saygılı tedavi prensipleri saygı gösterilir. Karar alma süreçleri tüm taraflar arasında açık bir iletişim tarafından belirlenen kararlara yol argümanları ve ilgi alanlarına göre, şeffaftır.

Dereceler: Lisans ve Yüksek Lisans

Aschaffenburg Üniversitesi sadece lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Tüm lisans programları mesleki yeterlilik ve 7 dönem normal süre var. İşte bir dönem bir şirkette staj olarak gerçekleştirilen bağlama edilecektir. 7 dönem sonra, Bachelor of Arts, Mühendislik Kanunu veya Lisans ve Lisans seyrine bağlı olarak verilecektir. uygunluğu ve yüksek lisans ilgi bağlı başka 3 dönem elde edilebilir.

lisans-yüksek lisans sisteminin avantajları

iki kademeli sistem aşağıdaki avantajları sunar:

İşgal yeteneğine Lisans

Lisans programı ilk profesyonel üniversite diploması 7 yarıyıl normal süre yol açar. Çalışma amacı daha hızlı bir kariyer ve hedeflenen istihdam için temel bilgi ve becerilerin kazanılması. Lisans derecesi bir master veya tamamlanan uygulama odaklı araştırma olabilir.

Master akademik eğitim derinleştirir

Bir araştırma veya uygulanan ikinci derecede üç dönem normal süre giden master programı. Bu bir ilk üniversite derecesi tamamlanmasını gerektirir. detaylı yeterlilik gereksinimleri üniversite tarafından belirlenir. bilgi ve becerileri kazanmış - Eğitim gerekirse profesyonel uygulamada, son çalışmalarda, uzmanlık ya da -ve genişlediğine genişletilmesi hedefleniyor. Program akredite olduğunda uygulamalı fen bilimleri üniversitelerinde yüksek lisans dereceleri yüksek kamu hizmeti erişim sağlar. Yüksek lisans bir üniversitede doktora çalışmalarına ilke hakkı. birinci derece ( "hayat boyu öğrenme") ile profesyonel hayattan potansiyel müşterileri hedefleyen Mesleki Usta programları.

Konumlar

  • Aschaffenburg

    Würzburger Straße 45 , 63743, Aschaffenburg

sorular