Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of the Cumberlands

University of the Cumberlands

University of the Cumberlands

Tanıtım

Vizyon & Misyon

Vizyon Cumberlands Üniversitesi vizyonu entelektüel ve ruhsal gelişimini, liderlik ve hizmet teşvik önde liberal sanat üniversite olmaktır.

Cumberlands bir öncü kurum, öğrenme merkezinin ayırt edici tür geleceğe gençleri hazırlamak için alışılmadık sadık bağımsız bir öncü 21. yüzyıl üniversitesi olma tarihi, konumu ve yakın öğrenci ve öğretim üyesi tahvil yararlanmak olacaktır.

Bunu yapmak için, Cumberlands olacak:

yaklaşık 1600 lisans öğrencileri ile, nispeten küçük bir lisans üniversite kalır. Üstün öğretim özellikleri her biri, gelişmekte olan profesyonel fırsatlar, yönlediriyor lisans ve yetişkin programları büyümeye devam, öğrenme ve deneyimlerini uygulamalı. Öğrenci öğrenme çıktılarını geliştirmek için çalışmak dağıtım yöntemlerini geliştirmeye devam ederken, liberal sanatlar topraklanmalıdır. Oluşturun ve öğrenme ve mesleki gelişim için bir ortam sürdürmek.

Misyon Cumberlands Üniversitesi tarihsel, geleneksel Appalachia olarak tarif edilmiştir Kentucky, Tennessee, Batı Virginia, Virginia, Gürcistan, Kuzey Carolina, Güney Carolina, Ohio ve Alabama güzel dağ bölgelerinden değil, münhasıran öncelikle öğrencilere hizmet, ancak etmiştir. Üniversitenin etkisi bu bölgede ve ülke çapında liderlik rollerini üstlendiği mezunlarının başarıları görülebilir.

öncelikle güzel bir dağ alanı sunan üzerinde durularak, Apalaçyalılar'ın alanı gibi beldesinde bulunan iken, üniversite artık her duruma ve öğrencilerin beden ve mezunlar aracılığıyla dünya çapında ulaşır.

UC her kökenden Hıristiyan değerler ile zenginleştirilmiş geniş tabanlı liberal sanat programı gelecek vaat eden öğrencileri sunmaya devam ediyor. Üniversite çabaları tüm mükemmellik için çaba ve öğrencilerden bu peşinde benzer özveri bekliyor. güçlü bir akademik programa bağlılığını güçlü bir iş ahlakı için bir taahhüt ile birleştirilir. onlar daha iyi sorumlu servis ve liderlik hayatları için kendilerini hazırlamak, böylece Cumberlands eleştirel ve yaratıcı düşünme öğrencileri teşvik eder. onun lisans programlarına Bu odaklanma genişletilmiş ve lisansüstü programlara ekstrapole edilir. Bu programlar da peşinde eleştirel ve yaratıcı düşünme terbiye "yaşam daha-bol" birey hem de toplum için. Cumberlands anda, lisansüstü çalışma uzmanları etik karar verme ile uygulama ve bilgi birikimi ile araştırma bağlayan kendi disiplinleri ve topluluklarda hizmetçi-lider, olmaya hazırlanıyor.

Liberal Arts için Bağlılık özgürlük insanlık için gerçek ve endişe saygı sonucudur inancı, Cumberlands Üniversitesi, geleneksel liberal sanat programı aracılığıyla, kendi öğrencilerine gerçeği arama ve derinleşmiş sorumluluk doğru bir artan farkındalık ve duyarlılık geliştirmek için çalışır insanlık.

Üniversite Üniversite toplum içinde hem de geleneksel akademik disiplinlerden manevi ve entelektüel bir deneyim elde edilen Hıristiyan değerlere sahip erkekleri ve kadınları mezun etmeyi amaçlamaktadır.

İş-Çalışması sayesinde kendi kendine yardım 1888 yılında kurulduğundan beri, kendi kendine yardım özelliği Cumberlands Üniversitesi ayrılmaz bir parçası olmuştur.

Cumberlands bir üniversite eğitiminin ayrıcalık motivasyon, yetenek, karakter ve amaca bağlı olarak yerine öğrenci veya ailesi olabilir para miktarı dayalı olması gerektiğine inanmaktadır. mali yardımı en iyi şekilde sağlıklı tip kendine yardım öğrenciyi yardım oluşur. Cumberlands de iş çalışma planı yaptığı gibi bir öğrenci yardım programı, tutumluluk ve özgüvenin nitelikleri geliştirmelidir.

Cumberlands mali yardımın çok kazançlı istihdam şeklinde verilir. çalışma programı isteğe bağlıdır ve çalışma miktarı yeteneği ve ihtiyaç bağlıdır.

Son yıllarda birçok öğrencilerin üniversite masraflarını kazandık. Devam istihdam ve terfi yapılan işin kalitesine bağlıdır. Cumberlands öğrencileri minimum maliyet için resmi eğitim almak ve para yoksa, onlar Appalachian sosyal programlar-olarak öğrenci, bakım bölümünde, üniversite kafeteryasında günlük çalışma yaparak onların eğitim büyük bir bölümünü ödemek yardımcıları, fotoğrafçılar, posta katip ve yarı zamanlı sekreterleri.

Kendi kendine yardım olanakları rehberliği ve gözetimi altında haftada oniki saat ortalama çalışmak yüz altı öğrencilere tanınan vardır. Bu öğrenciler çabukluk, sanayi, güvenilirlik ve inisiyatif değerini öğretilir.

Hizmet Ve İş sayesinde büyüme Cumberlands Üniversitesi Misyonu açıkça başkalarına iş ve hizmetin değeri Üniversitesi konumunu belirtir. Servis / İş ve Liderlik Programı hizmete ve liderlik için fırsat karşılaşabilirsiniz nerede öğrencilerin pozisyonlarda yerleştirilmelidir inancı merkezli. Öğrenciler kampüs veya toplum hizmeti, eşzamanlı liderlik faaliyetleri ve mezun öncesinde çalışma Planlı bir etkinlikte dahil olmak gerekmektedir. Her öğrenci kampüs / toplum hizmeti en az kırk saat için kabul edilebilir bir planı önermek ya da Koleji Workstudy programına katılmak zorundadır.

programının ayrılmaz bir parçası olarak liderlik eğitimi ile tüm öğrencilere sağlamak için, hizmet veya iş faaliyetlerde bulunan her öğrenci de çeşitli liderlik seminerlerine katılmak için gerekli olacaktır. Bu etkinliğin amacı, hizmet / iş deneyimi ile diğerlerine karşı sorumluluklarının öğrencileri haberdar etmek değil, aynı zamanda organize etmek ve benzeri faaliyetlerde başkalarını kurşun becerileri kazandırmak etmektir.

Bir öğrenci Cumberlands Üniversitesi'nde yer almıştır hangi faaliyetlerin tam kapsamlı kaydetmek için, "Hizmet Liderlik Transkript" her öğrenci için geliştirilecektir. Bu transkript her öğrencinin kaydının kalıcı bir parçası olacak ve onun / onun akademik kayıt ile birlikte öğrencinin isteği üzerine iletilir.

Akreditasyon Cumberlands Üniversitesi ödül iştiraklerinden lisans, master, eğitim uzmanı ve doktora derecelerine Kolejler Okullar ve Okullar Komisyonu Güney Derneği tarafından akredite edilmiştir. İlk akreditasyon tarihi 1964 idi. Son yeniden doğrulama tarihi 2006. Sonraki yeniden doğrulama tarihi 2016 standartlarında olduğunu. 1866 Güney Lane, Atlanta, Georgia 30033-4097 de Kolejler Komisyonu başvurun veya Cumberlands Üniversitesi akreditasyon ilgili sorularınız için 404-679-4500 arayın. http://www.sacscoc.org/details.asp?instid=24640 Cumberlands Üniversitesi olan özel bir inanç temelli bir kurumdur: Cumberlands Üniversitesi geçerli durumunu görüntülemek için, SACCOC web sitesinde bu bağlantıyı gitmek Mütevelli Heyeti tarafından yönetilir. Yönetim Kurulu Kentucky ve Amerika Birleşik Devletleri'nin devlet dört bir yanından çok değerli bireyler tarafından oluşturulur. Cumberlands Üniversitesi yürürlükteki tüm federal ve eyalet ayrımcılık yasağı tüzük ile uyumludur ve ırk, renk, milliyet, etnik köken, cinsiyet, yaş, engelli ya da genetik bilgilere dayanarak yasak ayrımcılık meşgul etmez. Üniversite amacını yerine getirmek için herhangi bir istihdam pozisyonda din temelinde ayrımcılık olabilir.

Cumberlands 'Eğitim programlarının Üniversite ayrıca devlet Kentucky Eğitim Mesleki Standartları Kurulu (EPSB) tarafından akredite edilmiştir

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Williamsburg

    6191 College Station Drive, KY 40769, Williamsburg

programlar

sorular