We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The University of Fredericton (UFred) International

The University of Fredericton (UFred) International

The University of Fredericton (UFred) International

Tanıtım

BAĞLAN. ÖĞREN. BAŞARILI OL.
TAMAMEN ÇEVRIMIÇI.

Fredericton Üniversitesi (UFred) sertifika, diploma ve derece programları sunan tamamen çevrimiçi, derece veren bir kurumdur. Fredericton, New Brunswick'te kurulan ve merkezi burada bulunan UFred, liderlik gelişimi ve yaşam boyu öğrenmeyi vurgulayan yenilikçi, ilgili çevrimiçi eğitim sunmaktan gurur duymaktadır.

UFred, bileşenlerinin akademik ve profesyonel hedeflerini destekleyen benzersiz, tamamen çevrimiçi bir öğrenme deneyimi sunar. UFred, ulaşılabilir, dostça destek ve hizmet sayesinde kendini öğrenci başarısı yaratmaya adamıştır.
Vizyonları, erişilebilir, uygulamalı profesyonel eğitim yoluyla küresel olarak öğrencileri hedeflerine ulaşmaları için güçlendirmektir. Misyonları, dünya profesyonelleri için bireysel performansı artıran, tam uyumlu, birey merkezli bir yaşam boyu öğrenme yolu sağlamaktır. UFred'in değerleri arasında dürüstlük, tutku, karşılıklı güven, öğrenme, karşılıklı saygı ve yetkinlik yer almaktadır.

Neden UFred'de eğitim görmeli?

UFred'in çevrimiçi öğrencileri, kampüs içi bir programdan elde edilen aynı yüksek kaliteli eğitimi, ağ oluşturma fırsatlarını ve işbirliğini alır; öğrenciler profesörler ve akranlarıyla sürekli olarak etkileşime girer. Öğrenciler soru sorabilir, tartışmalara katılabilir ve çalışma materyalleri üzerinde tamamen çevrimiçi olarak işbirliği içinde çalışabilir.

UFred Tarihçesi

Fredericton Üniversitesi, 2005 yılında Fredericton, New Brunswick'te kurulmuş özel bir kurumdur. Tamamen çevrimiçi eğitimin geleceğin yolu olduğu önermesi altında, üstün kalitede yenilikçi bir öğrenme yolu oluşturdular ve uluslararası alanda genişlemeye devam ediyorlar

UFred ile öğrenmenin faydaları

Esneklik: Çalışan profesyoneller için geliştirilmiş bir program olan UFred, öğrencilerin çalışmalarını kariyerleri ve diğer kişisel ve mesleki taahhütleriyle dengelemelerini sağlar. UFred, çalışmalarını istediği zaman duraklatma olanağıyla öğrencilerin gerektiğinde programlarına ara verebilmelerini sağlar.

Bilerek çevrimiçi: UFred'in programları bilerek çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Bu, öğrencilerin kariyerlerini duraklatmalarına veya katılmak için seyahat etmelerine gerek kalmadan dünyanın her yerinde Üniversitenin programlarına katılmalarına olanak tanır.

Uygun Fiyatlılık: UFred, yüksek eğitim kalitesini korurken öğrencilere uygun fiyatlı programlar sunmaktan gurur duymaktadır. Tek ders ücretini tek seferde ödeyebilme seçeneği ile öğrencilere finansal esneklik sağlanmaktadır.

Kariyer olasılıkları

UFred'in programları, öğrencileri coğrafi konumlarına bakılmaksızın kariyerlerinde bir sonraki adımı atmaya hazırlar. UFred'in işletme programları çok çeşitli sektörlerde kolaylıkla uygulanabilir ve öğrenciler programlarını tamamlamadan bile uygulanabilir olduğu görülmüştür.

kabul

  • High School Diploma or Equivalent
  • İngilizce 12, Matematik 12 dahil dört üniversite hazırlık kursu ve iki ek 12. sınıf üniversite hazırlık kursu
  • Minimum overall average of at least 65% in the university preparatory classes

Olgun kabuller

  • High School Diploma or Equivalent
  • Older than 21 years of age and have been away from an educational program for a minimum of three years

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

  • Fredericton

    371 Queen St Suite 400, E3B 1B1, Fredericton

sorular