Keystone logo
Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Universidad Internacional de Valencia - Grados online

Tanıtım

La Valencia Uluslararası Üniversitesi (VIU) Bu Eğitim, Kültür Bakanlığı ve İspanya Sport tarafından tanınan uluslararası bir çevrimiçi bulunan özel bir üniversite.

Bizim öğretim teklif öğrencilere tam ve eğitim piyasasının eğitim gereksinimlerine göre güncellenmiş vermek her yıl genişler resmi derece ve ustaların oluşur.

Ana özelliği VIU bir aktiviteye sahip olan sanal kampüs içinden geliştirilen bir online üniversite olmasıdır. Dünyanın dört bir yanından bir Internet bağlantısı öğrencilerle herhangi bir cihaz, en iyi uluslararası uzmanlar sağlamak interaktif videokonferans aracılığıyla gerçek zamanlı sınıfını alırlar. 2014-2015 sırasında Valencia Uluslararası Üniversitesi uluslararası meslek teyit devam ve 35 ülkeden 2100 öğrenci bulunmaktadır.

başlangıç

Valencia Uluslararası Üniversitesi'nin misyonu tamamen yeni teknolojilerin kullanımı ve eşsiz ve yenilikçi öğretim yöntemlerine olan uzaklık, konum ya da programları, teşekkür engelleri ortadan kaldırarak, ne olursa olsun belli koşulların öğrencilere eğitimlerini geliştirme fırsatı sunmaktır.

Bizim eğitim modeli o fiziksel olarak sanki öğrenciler sınıfta katılabilir interaktif eğitimi veren, gerçek bir sınıfın tüm özelliklerini çoğaltmak ve öğrenci ve öğretmen arasında herhangi bir bariyer ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Valencia International University hareket ilkeler şunlardır:

  • eğitim ve öğrenci başarısına Bağlılık.
  • Teklif derece, çift dereceler ve şu anda piyasanın talep ettiği eğitim ihtiyaçlarını karşılamak master derece.
  • eğitim ve öğretim yöntemlerinde Sürekli yenilik.
  • öğretim materyalleri öğrencilerin Güncellenmiş bir içerik ve kalite sağlayın.
  • istihdamı teşvik.
  • Bizim öğretim teklif öğrencilere tam ve eğitim piyasasının eğitim gereksinimlerine göre güncellenmiş vermek her yıl genişletir derece, çift derece ve ustaların oluşur.

Kalite

Valencia Uluslararası Üniversite yirmi birinci yüzyılın, gibi kalite uygulamaları ve hareketlilik programları mezunlarının istihdam sürekli öğrenci değerlendirme ve analiz / için eğitim, öğretmen katılımını teşvik eder.

Bir eğitim kurumu olarak, kalite ve yeniliğe açık bir şekilde taahhüt ederken, bir stratejinin uygulanmasını ifade etmektedir toplam kalite ve sunulan menkul değerlerin mükemmelliği, sağlama nihai hedefi ile en son teknolojiyi kullanmaktadır Bu sözü uyarınca, sistematik yapılandırılmış ve sürekli yönetimi.

VIU İç Kalite Güvence Sistemi dikkate Kalite Değerlendirme ve Akreditasyon Ulusal Ajansı (ANECA) ait DENETİM programında belirlenen prensipleri göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır.

Buna ek olarak, sunulan Lisans ve Master dikkate VERIFICA Programı ANECA yanı sıra önerileri ve Yüksek Öğretimde Kalite Güvencesi Avrupa Birliği (ENQA) tarafından oluşturulan kurallara göre kurulan yönergelere alarak tasarlanmıştır.

Son olarak, Valencia Bölgesi d'Avaluació i Prospectiva (AVAP) VIU tarafından sunulan programların izlenmesi ve akreditasyon sorumludur.

Konumlar

  • Calle Gorgos, nº 5 y 7 46021 Valencia (España), , Spain Online

sorular