We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
Ulster University Online

Ulster University Online

Ulster University Online

Tanıtım

Ulster University ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çevrimiçi eğitim alın.

%100 çevrimiçi uzaktan eğitim programlarımızı keşfedin ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın.

Ulster Üniversitesi, birinci sınıf eğitim, tesisler ve olağanüstü araştırmaların yanı sıra öğrencilerin kendilerine, topluluklarına ve işyerlerine değer katacak beceriler geliştirmelerini sağlayan gerçek dünyadan öğrenme fırsatları sağlama konusunda bir üne sahiptir. Çevrimiçi uzaktan eğitim kurslarımız, kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için gerekli becerileri geliştirecektir.

Ulster Üniversitesi, Kuzey İrlanda'nın sivil üniversitesidir ve kendimizi toplumumuzun sağlığını ve ekonomimizin refahını olumlu yönde etkileyen mükemmel öğretim ve araştırma sunmaya adadık.

Küresel zorluklar için çözümler

Sosyal ve ticari yenilenme, sürdürülebilirlik, sağlıklı topluluklar ve yaratıcılık ve kültür temalarında küresel zorluklara çözümlere katkıda bulunmayı ve öğrencilerimizi giderek küreselleşen bir toplumu anlama ve anlamlı bir şekilde meşgul olma kapasitesiyle donatmayı amaçlıyoruz.

Her yerde, her zaman çalışın

Olağanüstü çevrimiçi öğretim sunma konusunda yirmi yıllık deneyime sahip olan Ulster University, öğrencilerin dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar taahhütleri etrafında çalışabilecekleri ve birinci sınıf eğitimi deneyimleyebilecekleri esnek uzaktan eğitim kursları sunmaktadır.

Ulster ile çevrimiçi öğrenme

Çevrimiçi kurslar verme konusunda köklü bir itibara sahip olan Ulster Üniversitesi, yirmi yılı aşkın bir süredir uzaktan eğitim kursları düzenlemektedir.

  • Uzaktan eğitim kurslarımız %100 çevrimiçidir ve çevrimiçi dersler, seminerler ve pratik alıştırmaların bir kombinasyonu ile verilir.
  • Çevrimiçi kurslarımız, kendi konu alanlarında yerleşik araştırma bilgileri ve deneyime sahip tanınmış akademisyenlerden oluşan son derece yetenekli akademik ekipler tarafından yönetilmektedir.
  • Uzaktan eğitim öğrencilerimiz ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara erişebilir ve Ulster'ın 7/24 çevrimiçi öğrenme portalı aracılığıyla tüm öğrenme materyallerine, tartışma panolarına ve okumalara erişebilirler.
  • Öğrenciler ayrıca, kayıttan mezuniyete kadar programın tüm aşamalarında kariyer, araştırma fırsatları ve sahip olabilecekleri tüm endişeler konusunda öğrenci desteği alacaklardır.

Ayrıca, esnekliği önceliğimiz olarak gören öğrenciler, çalışmalarıyla iş veya yaşam sorumluluklarını dengeleyebilir. Ulster Üniversitesi ile istediğiniz yerde, istediğiniz zaman eğitim alın.

kabul

Nasıl başvurulur?

Aşama 1:

Bu kursa başvurmak hızlı ve basittir ve kurs sayfasına gidilerek başlatılabilir.

Adım 2:

Daha fazla bilgi edinmek için bir form doldurmanız gerekecek. Bir kayıt danışmanıyla konuşmayı veya doğrudan başvurmayı seçebilirsiniz.

Aşama 3:

Daha sonra başvuru formumuzu doldurmanız gerekecektir.

4. adım:

Daha sonra ilgili giriş tarihinde programınıza başlayabilirsiniz.

Konumlar

  • Belfast

    Belfast, Birleşik Krallık

    sorular